חדשות

שלישי 22 באפריל 2014 17:11:33
מערכת האתר


צפו בפרומו לדרבי בחלונית מצד שמאל

ב-9 העונות האחרונות מכבי ראשל"צ לא פספסה את מעמד גמר הפלייאוף, ושבעה מתוך מעמדים אלו הסתיימו בזכייה באליפות הנחשקת. בדרך לגמר בשנים אלו, הקבוצה פגשה את אס"א, מכבי ת"א וקבוצות אחרות שנכנעו לה, אבל דרבי בחצי הגמר לא היה בשנים אלו, אלא רק בגמר...
יכול להיות שבמידה מסוימת סדרת דרבי בחצי גמר הפלייאוף מרגישה קצת מוזר, מה שבטוח שעל שינוי אחד אפשר להניח את הדעת, וזו העובדה שחצי הגמר הינה סדרה של הטוב מ-3 משחקים, כך שיש פחות מקום לטעויות. אחד שהיה שם לכל אורך הדרך הוא קפטן הקבוצה ב-9 השנים האחרונות, יואב נאמן, שנדרש לסוגייה:" כמובן שזה משנה משהו בהיערכות שלנו; מדובר בסדרה יותר קצרה, שבה צריך לעבד הרבה יותר מהר את הלקחים ממשחק למשחק".
מהמקום הזה, המשחק הראשון ביום שישי הקרוב הוא חשוב אפילו עוד יותר מאשר בסדרות גמר שהיו נגד הפועל.
" כן, המשקל של כל משחק הוא גדול בהרבה, אז יש חשיבות עצומה למשחק הראשון. לא הצלחת בו, אתה עם רגל אחת בקבר. עדיין, אתה יכול לצאת מפיגור במשחק הראשון לניצחון 1:2 בסדרה, וכך או כך – כל הסיפור יכול להסתיים בחמישה ימים".

אמש לאחר האימון בבית מכבי שחקני הקבוצה שמחו ושימחו במעט את ילדי ונערי ניצני ראשון, אשר במעונם התקיימה חגיגת המימונה השנתית, שהפכה למסורת רבת שנים אליה מגיעים מאות מתושבי העיר.
בפן המקצועי ניתן לחוש את הגברת הקצב והרצינות באימונים. כל שחקן נותן מעצמו הכל בכל רגע נתון, וכולם מגויסים למטרה אחת ויחידה – העפלה לגמר הפלייאוף, הישג שיתחיל במשחק הראשון בחצי הגמר (יום שישי, 16:00, אולם אשלים. שידור ישיר בערוץ הספורט).


עופר לוזון ומריאן פיליפ אמש במימונה עם ילדי ניצני ראשוןחדשות