חדשות

יום שישי 14 בדצמבר 2018 19:00
מערכת האתר

 

מכבי סרוגו ראשון לציון מנצחת במחזור ה-11 בחוץ את א.כ נס ציונה בתוצאה 30:26.

 

מכבי סרוגו ראשון לציון פתחה מצוין את המשחק עם שערים של שניר נציה, עמית סטלמן ורותם סגל ועלתה ליתרון של 3:1. נס ציונה חזרה למשחק עם שיוויון 3:3, אך אז הצהובים עם הגנה חזקה ועצירות של אלדר שיקלושי והתקפות עם סיום מוצלח של עמית סטלמן ובר מסורי העלו את מכבי ראשון לציון ליתרון 6:3 מה שהביא את מאמן נס ציונה, עומרי מימון לקחת פסק זמן. השוער, אלדר שיקלושי, נעל את השער במחצית הראשונה ובדקה ה-22 עמד על 70% עצירות (12/17), מה שאפשר להתקפת מכבי ראשון לציון בראשותם של איוון קאראצ׳יץ׳, ולדי קופמן ועומר גרא להעלות את היתרון הצהוב. למחצית יורדת מכבי סרוגו ראשון לציון ביתרון בתוצאה 15:8.

 

פתיחת המחצית השנייה הייתה שייכת לנס ציונה, שהצליחה לצמצם את ההפרש עד כדי 3 שערי יתרון בלבד לצהובים. השוער, דן טפר, נכנס למשחק עם מספר עצירות ובצד ההתקפי פעולות טובות של איוון קאראצ׳יץ׳ וירמי סידי והיתרון של מכבי ראשון לציון נשמר. בדקות הסיום הבקיע עמית סטלמן פנדל, שהעלה את היתרון ל-4 וכאמור ניצחון של מכבי סרוגו ראשון מנצחת 30:26.

 

מבקיעים למכבי - עמית סטלמן 8, ראסטקו סטויקוביץ ואיוון קאראצ׳יץ׳ 4 כ״א, ולדי קופמן ורותם סגל 3 כ״א, שניר נציה ובר מסורי 2 כ״א, עומר גרא, ירמי סידי, יוני רוזנטל ודניאל פרידמן 1 כ״א.

 

בהגרלת שמינית גמר גביע המדינה הוגרלה מכבי סרוגו ראשון לציון למשחק חוץ נגד הפועל רמת גן, שיתקיים ביום שני הקרוב.

 

נציגי מכבי פוליווד ראשון לציון באירוע פתיחת העונה.

 

 

 

 

חדשות