חדשות

יום שני 03 בדצמבר 2018 22:00
מערכת האתר

 

מכבי סרוגו ראשון לציון מנצחת את הפועל קרית אונו בחוץ במסגרת המחזור השביעי בתוצאה 41:30.

 

לאחר הניצחון בדרבי ביום שישי יצאה מכבי סרוגו ראשון לציון למשחק חוץ נגד הפועל קרית אונו. 

הפתיחה הייתה שייכת לקרית אונו שהובילה לאחר כ-8 דקות בתוצאה 2:3. מאותה הדקה העלו הצהובים את רמת הקשיחות בהגנה בראשותם של מרקו מאטיץ׳ ושניר נציה, שהיו כחומה לשוער אלדר שיקלושי, ומנגד התקפות חכמות עם תפירות לפיבוט עומר גרא (הכובש המוביל במחצית עם 8 שערים) העלו את מכבי סרוגו ראשון לציון ליתרון 6:3 לאחר כ-12 דקות. שחקני קרית אונו הצליחו לחזור שוב למשחק וצימצמו את הפער עד לגול אחד, התקפות מתוכננות טובות בתוספת לעצירות של השוער אלדר שיקלושי העלו את היתרון לזכות הצהובים, שנשמר ואף גדל עם מסירות של מרקו מאטיץ׳ וולדי קופמן לשחקני הפינות עמית סטלמן ובר מסורי, שיתרגמו זאת לשערים. למחצית יורדת מכבי סרוגו ראשון לציון ביתרון בתוצאה 20:14.

 

את המחצית השנייה פתחו השחקנים של סער פרנקל עם ריצת 3:0, אך קרית אונו הצליחה לצמצם במעט. שחקני מכבי סרוגו ראשון לציון שוב הפגינו הגנה חזקה, שהוציאה את ולדי קופמן למתפרצות קלות עם שערים. הריצה הצהובה המשיכה וביססה את היתרון הצהוב שגדל עד לסיום בו מנצחת מכבי סרוגו ראשון לציון בתוצאה 41:30.

 

מבקיעים למכבי - עמית סטלמן 9, עומר גרא 8, בר מסורי 7, ולדי קופמן 5, רותם סגל, איוון קאראצ׳יץ׳ ושניר נציה 3 כ״א, מרקו מאטיץ׳ 2, ירמי סידי 1.

 

ביום שישי תארח מכבי סרוגו ראשון לציון את בני הרצליה במסגרת המחזור התשיעי בליגת ווינר בהצגה כפולה עם קבוצת הנשים שתארח גם היא את בני הרצליה (14:00 משחק הנשים ו-16:00 משחק הגברים).

 

עומר גרא עם 8 עשרים במשחק. (צילום - חן קלדרון) 

 

 

מרקו מאטיץ'. 

 
חדשות