חדשות

יום רביעי 14 בנובמבר 2018 20:00
מערכת האתר

 

קבוצת הנשים של מכבי סרוגו ראשון לציון תארח ביום שבת הקרוב למשחק הגומלין בגביע ה-CHALLENGE CUP את קבוצת פולאטלי הטורקית (15:00, בית מכבי). במשחק הראשון כזכור הפסידה מכבי ראשון לציון בתוצאה 24:26 והצהובות צריכות ניצחון של 3 גולים ומעלה כדי לעלות לשמינית הגמר של המפעל.

 

המקשרת הברזילאית של מכבי סרוגו ראשון לציון, ז׳קלין אנסטסיו, שיחקה העונה הקודמת בקבוצה הטורקית והייתה מהבולטות במשחק הראשון.רגע לפני משחק הגומלין ענתה ג׳קי למספר שאלות.

 

ראינו ביום ראשון שאתן יכולות לעמוד כשוות מול הטורקיות. מהצד שלך, ובייחוד ששיחקת שם בעונה הקודמת, מה את חושבת שאתן צריכות לעשות טוב יותר ביום שבת כדי לנצח ולעבור את פולאטלי?

״זה היה משחק טוב כדי להכיר את שתי הקבוצות. אני חושבת שהן לא הראו את כל מה שהן יודעות, הן מסוגלות להיות טובות יותר וגם אנחנו. אנחנו יכולות לשפר את משחק האחד על אחד שלנו ואנחנו יכולות לרוץ יותר. אלה שתי הנקודות שיכולות להביא לנו את הניצחון."

 

הכוח שלכן עד עכשיו זה המשחק הקבוצתי. איך את מרגישה בתוך המשחק הקבוצתי כאן?

״אני מרגישה שרמת המשחק הקבוצתי שלנו משתפרת וזה בנקודת זמן חשובה עבורינו יעשה את ההבדל. אני מאמינה שאנחנו בדרך הנכונה. אני מרגישה טוב בקבוצה וגאה על כל מה שאנחנו בונים ביחד.״

 

מה ההבדל בין פולאטלי למכבי ראשון לציון?

״ההבדל בין הקבוצות הוא שבפולאטלי יש יותר שחקניות עם ניסיון.״

 

ראינו במשחק הראשון את הכוח של הקהל. מה יש לך לאוהדים לפני המשחק בשבת ואיך העידוד משפיע עלייך?

״זה היה מדהים לשחק עם קהל כזה בטורקיה. אני חושבת שהקהל שלנו באולם זה כמו שחקן נוסף. אני אוהבת לשחק עם עידוד, זה מרגיש כאילו אנחנו לא לבד. זה יהיה מצוין לראות קהל שתומך בנו בבית מכבי. אנחנו צריכות את האוהדים איתנו בשבת שידחפו אותנו לניצחון.״

 

ג'קלין אנסטסיו במשחק נגד ארזים רמת גן. (צילום - חן קלדרון)

 

חדשות