חדשות

יום שלישי 17 ביולי 2018 17:00
מערכת האתר

 

בהגרלת גביעי אירופה שנערכה היום בצהריים נקבע:

 

קבוצת הבוגרים של מכבי ראשון לציון תשחק בסיבוב השני של גביע ה-EHF CUP נגד המנצחת בסיבוב הראשון בין קבוצת וארדאזין הקרואטית לבין סטיאווה בוקרשט הרומנית (המשחקים בינהן יערכו בתחילת ספטמבר). במשחק הראשון יתקיים בחוץ (6/7 באוקטובר) והגומלין בבית (13/14 באוקטובר).

מאמן הקבוצה סער פרנקל אמר לאחר ההגרלה: "נצטרך להמתין לתוצאת המשחקים בין סטיאווה בוקרשט לוארדאזין. מבדיקה ראשונית ברור שהרומנים פייבוריטים, הם הגיעו לגמר הפלייאוף הרומני בעונה האחרונה, והתחזקו הקיץ בשלושה שחקנים. נתחיל לעבוד בשבוע הבא ונבוא מוכנים בתחילת אוקטובר למשחקים. נעשה הכל להיות במיטבנו כדי להיות ראויים להעפיל לשלב השלישי של המפעל."

 

קבוצת הנשים של מכבי ראשון לציון הוגרלה בסיבוב השלישי בגביע הצ'אלנג' קאפ נגד קבוצת פולאטי הטורקית. המשחק הראשון יתקיים בטורקיה (10/11 לנובמבר) והגומלין בבית (17/18 לנובמבר). פולאטי היא מחזיקת הגביע הטורקי וסיימה במקום השלישי בליגה החזקה בטורקיה.

המאמן גלעד מאור לאחר ההגרלה: "אנחנו שמחים בבניה החדשה של קבוצת הנשים של מכבי ראשון לציון להשתתף בסיבוב שלישי בגביע אירופה. מבין 15 הקבוצות שניתן היה לקבל, הטורקיות בהחלט אחת הקבוצות היותר חזקות שיכולנו לקבל, אבל אנחנו בונים את עצמנו כקבוצה מאוד חזקה ומקווים להתמודד שווה בשווה. זאת הגרלה קשה, אבל אין הגרלות קלות באירופה. המשחקים בינינו יהיו מאוד מעניינים. יש פה פיקנטריה, שג'קלין אנסטסיו, השחקנית הברזילאית החדשה שלנו, הייתה מלכת השערים של טורקיה ושיחקה בפולאטי. נאסוף פרטים ונתכונן מקצועית וארגונית הכי טוב שאפשר. המטרה שלנו השנה היא קודם כל להתמודד על תארים בארץ בכמובן שנשמח להצליח באירופה."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
חדשות