חדשות

יום שבת 19 במאי 2017 19:00
מערכת האתר

 

בנוער ראשון צהובה!

 

קבוצת הנוער מכבי אידן ראשון לציון עולה לגמר הפלייאוף של ליגת נוער עילית לאחר שעברה את הפועל ראשון לציון.

במשחק הגומלין שהתקיים היום הפסידה מכבי אידן ראשון לציון בתוצאה 36:34, אבל במשחק הראשון ניצחה בהפרש של 3 שערים ולכן עלתה לגמר.

המשחק היום הסתיים בהפרש של 3 שערים בתום הזמן החוקי והלך להארכה. בתום החצי הראשון של ההארכה הובילה הפועל ראשון בתוצאה 30:34, אך החצי השני של ההארכה היה שייך לצהובים שנתנו הגנה חזקה וגם שערים בצד השני.

במשחק עצמו הובילה הפועל ראשון לציון במחצית בתוצאה 12:20. למחצית השנייה עלו שחקני מכבי אידן ראשון לציון בטירוף וב-16 דקות עשו תוצאה של 3:11 והשוו את התוצאה. המשחק היה עם יתרון שנע מצד לצד ובעשרים שניות לסיום הובילה הפועל ב-3 שערים עם כדור לזכותה. עצירה נהדרת של השוער טל איליוכין הורידה את הקבוצה להארכה.

גלעד מאור, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער: ״אנחנו מאוד גאים באופי שגילו השחקנים לבוא פעמיים לאולם בנחלת ולצאת אחרי פיגור להארכה ולהגיע גם לגמר פליאוף וגם לגמר גביע. שאפו, זה המקום של הנוער של מכבי ראשון המועדון הטוב בישראל להיות בטופ, אבל לא עשינו כלום אם לא ננצח המשחקים שנשארו כל העונה היינו מקום 1 ועכשיו רוצים לסיים עם התארים. נתמודד מול 2 קבוצות מאומנות ומעולות אבל אנחנו מסוגלים וצריכים לעשות את זה וצריכים את הקהל אחרינו כמו שהיה היום.״

רז בן דוד. צילום - הדר ואן קולא 

 

 

גיא גרא. צילום - הדר ואן קולא 

 

 

שחקני הקבוצה חוגגים בסיום. צילום - הדר ואן קולא 

 

חדשות