חדשות

יום שישי 10 בנובמבר 2017 19:00
מערכת האתר

 

ניצחון שני העונה למכבי פוליווד ראשון לציון!

 

מכבי פוליווד ראשון לציון מנצחת את מכבי קרית מוצקין במסגרת המחזור השישי בליגה בתוצאה 28:34.

התחלת המשחק הייתה שיוויונית עם גול רודף גול. לואיספה עם מספר אסיסטים לשי הרשקוביץ שהובילו לזריקות 7 מטר מוצלחות של עמית סטלמן. לאחר 13 דקות עלתה קרית מוצקין ליתרון ראשון במשחק בתוצאה 8-6, אך שחקני מכבי ראשון עם הגנה טובה ומספר חטיפות עלו ליתרון 8-9 לאחר 4 דקות בהם שמרו את קרית מוצקין ללא שער ועם עצירות של אלדר שיקלושי.המחצית המשיכה להיות מאוזנת והקבוצות ירדו בשיוויון 15-15 להפסקה.

 

המחצית השנייה החלה טוב יותר מבחינת קרית מוצקין, שעלתה ליתרון של גול אחד לאחר 2 דקות ומאותו הרגע מכבי ראשון חזרה למשחק עם גולים ממגרש שלם של שחקני מכבי בזכות הגנה אגריסיבית ומשחק של מוצקין עם 7 שחקני שדה ללא שוער. מכבי הובילה ברוב דקות המחצית השנייה ביתרון שנע בין 4 ל-6 גולים בסוף מנצחת מגבי פוליווד ראשון לציון בתוצאה 28-34.

 

מבקיעים למכבי - איוון קאראצ׳יץ׳ 7, עומר גרא, עמית סטלמן וולדי קופמן 5 כ״א, רותם סגל 4, שי הרשקוביץ 2, אלדר שיקלושי, דניאל פרידמן, לואיספה, דור קלדרון, טל גרא ואלון אוברמן 1 כ״א.

 

ביום שני תארח מכבי פוליווד ראשון לציון את מכבי קסטרו תל אביב במשחק השלמה(20:30, בית מכבי, שידור ישיר בערוץ הספורט).לפני משחק הבוגרים תארח קבוצת הנשים את מ.כ חולון בשעה 18:30 בבית מכבי(שידור ישיר בערוץ הספורט)

 

עומר גרא באחד הגולים מהפינה.

 

 

 

הצגגה כפולה ביום שני הקרוב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
חדשות