חדשות

יום שישי 03 בנובמבר 2017 19:00
מערכת האתר

 

מכבי פוליווד ראשון לציון עלתה למשחק החוץ במסגרת המחזור החמישי נגד בני הרצליה לאחר כחודש שלא שיחקה במפעל המקומי. המשחק התחיל עםשני שערים מהירים של יוני רוזנטל מהפינה. הרצליה מנגד עמדה טוב בהגנה וזריקות של איוון קאראצ׳יץ׳ וולדי קופמן נעצרו אצל גיל יעקב שוער הרצליה. המקומיים עלו ליתרון של 3 שערים בדקה ה-9, אך עצירה של ראדבויה ריסטנוביץ׳ בתוספת לשערים של יוני רוזנטל וולדי קופמן הורידו את ההפרש לשער אחד בלבד. מכבי ראשון איבדה מספר כדורים והרצליה ניצלה זאת לשערים מצד שני וירדה למחצית בה ירדה הרצליה ליתרון בתוצאה 14-18.

 

למחצית השנייה עלתה מכבי ראשון חדה בהגנה ובעזרת עצירות של יוליאן סטראט ו-2 שערים מהירים של עומר גרא הצליחה מכבי ראשון לצמק את התוצאה ל-18:20. מכבי המשיכה במומנטום החיובי עם ההגנה החזקה ועם מתפרצת של עמית סטלמן שהבקיע בסיומה ירד ההפרש לשער אחד. השוער הותיק סטראט המשיך היכולת המצוינת שלו במחצית השנייה ובדקה ה-40 מכבי ראשון עלתה ליתרון לאחר זמן רב עם שער של ולדי קופמן. כמו במחצית הראשונה איבדה מכבי מספר כדורים והרצליה ניצלה זאת לחזור ולהוביל עד לסיום בו ניצחה בתוצאה 32:36.

 

מבקיעים למכבי - איוון קאראצ׳יץ׳ 12, עומר גרא 5, יוני רוזנטל, ולדי קופמן ועמית סטלמן 3 כ״א, רותם סגל 2, יואב נאמן, טל גרא, לואיספה ודור קלדרון 1 כ״א.

ולדי קופמן בדרך לאחר הגולים שלו במשחק.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
חדשות