חדשות
יום שני 14 באפריל 2014 18:14:37
מערכת האתר


לגלרייה, לחצו כאן | לוידיאו, לחצו כאן

שמחה רבה, שמחה רבה - הקבוצה נכנסה לפלייאוף ברגל ימין, והיום בצהריים הרימה כוסית לרגל הפסח במעמד הומה שחקנים, מאמנים, בני משפחה ופעילים באגודה.
ביום שישי (17:00 קציר חולון) הקבוצה תעלה למשחק מספר 2 של רבע הגמר, והיום הייתה זו אתנחתא מכדוריד במפגש עם הילדים, החברות והנשים.

כמיטב המסורת במפגשים אלו, יוסי גבע פתח כשאמר:״ ככל שהזמן עובר היסודות שלנו מתחזקים. העוצמה המשפחתית חזקה ויוצרת סינרגיה״. יוסי חיזק את ידי הפעילים במועדון:״ ההתנדבות היא לא דבר מובן מאליו, אם כבר מובן מאליו שההתנדבות היא דבר קשה, ועל כך אני מברך אותם״. אחריו, יואב נאמן דיבר על ההמשכיות של דור השחקנים במועדון:״ פה אצלנו גדל דור של שחקנים ושחקניות צעירים, וגם לנו כשחקנים מתבגרים גדלים לנו ילדים שממלאים את המקום הזה באור״. היועץ המשפטי של המועדון, עו״ד אבנר שטמר, הטיב להקביל את סמליות הפסח כאחת שמתכתבת עם היסטוריית המועדון:״ ביד חזקה, זה מה שכבר עשינו, ובזרוע נטויה זה מה שאנחנו עוד הולכים לעשות״. קפטנית הנשים, קרן בן הרוש, סקרה את הישגי הילדות, הנערות והבוגרות, ונתנה דוגמה להצלחה כשאמרה:״ שיר בן ציון, רק בת 16, נבחרה למשימה הבינלאומית בצ׳כיה של נבחרת הבוגרות״. נציג האוהדים, ״האוהד מספר 1״, פאול צוקר, בירך את כולם וביקש להירתם לרכישת אביזרי עידוד. עופר לוזון בתגובה אמר שסיוע מצד השחקנים יגיע גם יגיע, למחיאות הכפיים של כל הנוכחים.
חדשות