חדשות

 יום שבת 24 בדצמבר 2016 20:00
 מערכת האתר

 

 

היום המשיך להניב תוצאות מדהימות למחלקת הנוער שלו בהמשך לתוצאות הטובות במהלך השבוע האחרון.

 

 ונתחיל עם תוצאת היום שלנו בה מנצחת קבוצת מכבי ראשון לציון (ילדים ז'2), של המאמן יוליאן סטראט את עירוני רחובות ועולה לרבע הגמר!

 

ניצחון מתוק מתוק של ילדים ז'2 של, יוליאן סטראט, על רחובות 13:14 בשמינית גמר גביע.

פתיחה לא טובה של מכבי 5:11 לרחובות. לאחר פסק זמן של יוליאן הילדים חזרו למשחק עם 5:5. 

במחצית ירדו מכבי עם יתרון 5:7 .מחצית שנייה נפתחה צמוד צמוד. לאורך כל המחצית היה יתרון של שער לכאן ולכאן. בדקה 30 הייתה התוצאה 13:13. בסיום המשחק פאול 9 מטר לטובת מכבי  - אריאל האלוף זורק מול חומה גבוהה לחיבורים ומכניס גול מהסרטים. 13:14 למכבי .

מבקיעים למכבי: הראל זריהן ואריאל זודין 5 כ"א, רום אביוב 2, אור שטרית ונדב שפק 1 כ"א

 

 

 תמונה אחת שווה על אלף מילים!. שניות לאחר גול הניצחון בשניית הסיום.
 

נערות עד גיל 19 של מכבי ראשון פגשו למשחק צמרת את האלופה ומוליכת הטבלה הקבוצה הלא מנוצחת היוצאת מן הכלל של מ.כ חולון, שמורכבת משחקניות נשים, נערות, בוגרות ורוב שחקניות נבחרת ישראל. למרות שהבנות היו חלודות כי לא שיחקו ביחד למעלה מחודש, הפתיחה הייתה צמודה 3-3. בהמשך אחרי הרבה החמצות ממצבים טובים, עליונתה של חולון הופגנה גם בתוצאה ובנות חולון ירדו למחצית ביתרון 17-10.

במחצית השנייה הבנות שלנו שיחקו משוחרר יותר ועם מספר שערים יפים המשחק הפך לשקול ברובו. השוערת, רז גל, שהגיעה מחבל איילות הציגה את האיכויות הגבוהות שלה בשער עם מספר עצירות יפות. יעל שילדרמן הותיקה בנסיונה הרב, פלוס משחק מצוין של שחר מאור בת ה-16 וחצי ושירה גרבי הצעירה בת ה-15 הצליחו להתמודד יפה עם חולון והמשחק הסתיים ב-30-22 לחולון.

 תמונה- במרכז שחר מאור ובמקשרת משמאל יעל שילדרמן
 
 

במשחק ליגה נפגשו היום ילדים ז'1, בהנהגת המאמן ולדי קופמן מול מכבי ארזים אוהל שם 2 רמת -גן ברביבים.

המשחק נפתח צמוד,כאשר גול רודף גול.

ראשון, שמשחק ההגנה שלה במשחקים האחרונים היה מצוין,פתחה הפעם חלש ,כאשר בארזים היה מקשר שמאל דומיננטי שראשון התקשתה לשמור עליו. ככל שחלפו הדקות, משחק ההגנה וההתקפה השתפר ובמחצית ירדה ראשון ביתרון 16-11. במחצית השנייה ,ראשון פתחה בהגנה אגרסיבית והשאירה את הקבוצה היריבה על גול אחד במשך 10 דקות. כמו כן,המשחק ניחן במסירות יפות ,התקפה ופרגון קבוצתי שהביאו ליתרון של 10 שערים. עד הסיום היה ברור מי הקבוצה השולטת ומרבית שחקני הקבוצה שותפו. יש לציין את אושרי ,השוער,שבמפגן עצירות,עזר לקבוצה לפתוח את הפער.

תוצאת סיום:31-18 למכבי ראשון.

 

מבקיעים: אסייג פולג 8, גורן עמית 6, זוארץ אידר 4, ויסבליט מאור,שטיבלמן אופיר והופמן עומר 3 כ"א, חיימוב אליאור 2,

נתנאלוב נתן ומילס לאון 1 כ"א.

 

עצירות שוער:

סעדה עילי-10

רזניק אושרי-12

 

הקבוצה של ולדי במפגן הגנה מרשים כיאה לבית היוצר של המאמן

 

חג חנוכה ומכבים שמח לכולם

חדשות