חדשות
    יום רביעי 21 במאי 2014 20:56:12
    מערכת האתר


אחרי חלוקת הגביע וצלחת אליפות הבוגרים, ביום שישי (16:00 היכל הספורט החדש ׳קציר׳ רחובות) פני ענף הכדוריד יופנו לגמר גביע המדינה לנוער, בו תפגוש מכבי ״חיים״ ראשל״צ את עירוני רחובות.

כדי ללמוד על רמת העניין סביב המשחק, אפשר לספר שהאולם צפוי להיות מלא (ופה המקום לקרוא שוב לאוהדי הקבוצה להגיע בהמוניהם) והמשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט, בהחלט דבר שלא קורה כל שנה.

״ אנחנו עובדים וחושבים השבוע רק רחובות . אנחנו זוכרים מה היה בתחילת העונה במשחק בחוץ, אבל גם מודעים לזה שאנחנו לא אותה הקבוצה. גמר גביע המדינה, אולם מלא, שידור ישיר בערוץ הספורט - אין יותר מוטיבציה מזה״. כך מאמן הקבוצה, שיקו חיים, עבורו יהיה זה מעמד גמר ראשון מאז הצטרף בעונה שעברה לצוות המאמנים של מחלקת הנוער.
אכן, הקבוצה נערכת השבוע באופן מיוחד למשחק, וגם האימונים הועברו מאולם רביבים לבית מכבי.הקבוצה בתום האימון הערב בבית מכבי


גביע אחד בין שתי ערים של כדוריד
יריבתה של הקבוצה, עירוני רחובות, היא קבוצה מצוינת בפני עצמה, שגברה בסיבוב הראשון בביתה על מכבי ״חיים״ 28:21. (המשחק בסיבוב השני עוד לא התקיים). בגביע, ניצחה בשבת את מחזיקת הגביע אשתקד, אס״א ת״א, 25:26. מכבי חיים שלנו התפוצצה בחצי הגמר שלה 26:36 על מ.כ. חולון. ברבע הגמר רחובות גם ניצחה על חודו של שער, 27:28 את עירוני פ"ת.

בליגה, שתי הקבוצות סיימו בצמרת, אבל לא היו חלק אינטגרלי במאבק האליפות, ולכן אפשר להבין עד כמה הגביע חשוב לשתי הקבוצות.
האולם החדש האיר פנים לשחקני הנבחרת בשתי הקבוצות; רק לפני חודש וחצי נבחרת ישראל הצעירה העפילה לאליפות אירופה, כשמשחקי המוקדמות התקיימו בקציר. בצד שלנו, טל גרא, דור קלדרון ושרון שלם-פרס נמנו על שורות הנבחרת, ואצל רחובות – המקשר/מרכז אלעד ויינפלד, והפינה שחר לוין (האחרון לא ישחק בשבת, שכן אינו כבר בשנתון המתאים).


חדשות