חדשות
חמישי 6 בפברואר 2014 11:03:24
מערכת האתר


בתחילת העונה היא נחשבה כמועמדת לירידה, וכזאת שתיאבק על ההישרדות עם קבוצות כמו עירוני רחובות, הפועל אשדוד והפועל קרית אונו. בפועל, עד כה מ.כ. חולון – יריבתה מחר של הקבוצה (שישי 16:00 בית מכבי), עושה חיל בליגה כשלאחר 14 מחזורים היא במקום ה-8, כשבמאזנה 11 נקודות, שהן 4 ו-5 נקודות יותר מאשדוד וקריית אונו (בהתאמה) ו-8 נקודות מעל נועלת הטבלה מרחובות. בסיבוב הראשון בחולון היה זה משחק נטול הגנות, בסופו הצהובים יצאו עם ידם על העליונה עם ניצחון דחוק, 32:36.

מאז הרבה השתנה, ומחר תהיה זו הזדמנות לקהל להגיע לתמוך ולראות את הקבוצה, זאת שבוע לפני משחק הצמרת נגד מכבי ת"א, ו-10 ימים לפני חצי גמר הגביע נגד היריבה העירונית. " אני בטוח שגם הקהל מרגיש שאנחנו מגיעים לנקודת שיא ראשונה של העונה, וחשוב לנו שהוא איתנו שם. בשבוע שלפני חצי גמר הגביע כל העיר תרגיש את המשחק שמתקרב, וביום שישי נגד חולון זו הזדמנות טובה להגיע ולראות אותנו מציגים, בשאיפה, יכולת טובה ומוכנות לקראת מכבי ת״א והדרבי״. כך מרכז הקבוצה, אריאל רוזנטל לקראת המשחק מחר.
מאמן הקבוצה אולג בוטנקו מתייחס לתהליכים שקרו מתחילת הסיבוב השני:" מתחילת הסיבוב השני הקבוצה שינתה פאזה. החבר׳ה עוד יותר משקיעים ורציניים, והדברים מתחילים להתחבר. היו לנו מתחילת הסיבוב משחקים טובים, אבל עדיין לא טובים ברמת כל 60 הדקות, בתקווה שנציג יכולת טובה בהמשך לאורך דקות ארוכות יותר".

אחרי 3 משחקים שהוא משתף איתו פעולה, ביקשנו מאריאל רוזנטל לספר קצת על שיתוף הפעולה עם הזר החדש, אנדריי סטאריך:״ אנדריי, יחד עם מריאן, הוא עוד ׳שוטר׳ אירופי שיכול לתת לנו נפח בהתקפה ומסה בהגנה. בגלל שהוא לא מדבר אנגלית קצת קשה לתקשר איתו, אבל בין אולג לחברה של יוליה שמלמדים אותי קצת רוסית מוצאים את הדרך להסתדר. סך הכל נוצר איתו קשר טוב, ואני בטוח שזה יוכל לעזור במאניטיים״. שאלנו את אריאל האם הצטרפותו עשויה ליצור ״פקק״ בהתקפה:״ יש לנו עכשיו 6 שחקנים טובים בקו האחורי. אני בטוח שכל קבוצה הייתה רוצה אצלה שישייה כזו. אין לאף קבוצה 6 שחקנים אחוריים ברמה כזאת גבוהה, ועכשיו זה הזמן להביא את זה לידי ביטוי״.

חדשות