חדשות
רביעי 5 בפברואר 2014 14:39:55
מערכת האתר


לאחר תקופה של נסיגה ביכולת ובתוצאות, נדמה כי שחקניו של איגור ביאליק חוזרים לדרך המלך. קבוצת נוער מחוזי ניצחה ביום שני השבוע 16:35 את הפועל אשדוד, ניצחון שלישי ברציפות, שהגיע לאחר שני הפסדים. הצהובים פתחו את העונה בסערה, עם 4 ניצחונות רצופים. לאחר מכן הקב' סיימה בתיקו נגד הפועל רמת גן, והפסידה לקרית אונו ולדימונה – שלושת הקבוצות, יריבותיה לצמרת. להזכירכם, בתום 2 סיבובים שתי הראשונות בטבלה מעפילות לליגת נוער עלית.

לאחר ה"מהלומות" שספגו, הקבוצה חזרה עם ניצחון קל בקריית חיים, ואחד קצת יותר קשה, בערד. בערב יום ב' השבוע הקבוצה זכתה לארח את הפועל אשדוד מהתחתית בבית מכבי. הפתיחה הייתה מצוינת, ולאחר רבע משחק היריבה נזעקה לפסק זמן בשל יתרון צהוב של 3:7. ההגנה של מכבי הייתה איכותית ולוחמנית, מה שמנע משחקני היריבה זריקות חופשיות. ב-10 הדקות האחרונות של המחצית הראשונה חל רפיון בהגנה, דבר שאשדוד ניצלה כדי לצמצם את הפיגור עד ל8:11, תוך שהם מבקיעים בעיקר בזריקות מקו 9 המטרים. מכבי התנערה מהרפיון, ייצבה את השורות בהגנה ועד ההפסקה כבשה 4 שערים מול שער חובה בודד, ולמחצית ירדו ביתרון מבטיח, 9:15.

המחצית השנייה החלה כפי שהסתיימה הראשונה; שחקניו של איגור ביאליק פתחו בבליץ של 4 שערים ללא מענה תוך 2 דקות! מה שגרם ל"גארבג' טיים" מוקדם, ועד הדקה ה-40 הפער צמח ל11:23. 10 דקות לסיום והיתרון עמד על 14:28, ובסיום, כאמור, הקבוצה יורדת עם ניצחון ב-21 שערי הפרש, 15:36. יש לציין לטובה את היכולת ההגנתית במחצית השנייה, ולראייה: הקבוצה ספגה במחצית זו רק 7 שערים, נתון שקשור גם ביכולת טובה מאוד שהציג בין הקורות שוער הקבוצה, רז זכריה.
מחר, יום חמישי, הקבוצה תצא למשחק חוץ במגרש 'אוהל שם' שברמת גן, כשתתארח אצל מכבי ארזים ר"ג.

עוד תוצאות שהושגו השבוע במחלקת הנוער: ילדות ז'-ח' הפסידו למכבי ארזים 46:18 | נערים ט מחוז מרכז גברו על מכבי ת"א 33:35 | נערים י' הפסידו בדרבי 38:33 | נערים ט' מחוז דרום ניצחו בדרבי 31:34
חדשות