חדשות
ראשון 12 בינואר 2014 16:55:08
מערכת האתר


פתיחת העונה הייתה פנטסטית, 4 ניצחונות רצופים. לאחר מכן הגיע תיקו ברמת גן נגד הפועל המקומית, ומשם הדברים הסתבכו עם הפסד ביתי לקרית אונו והפסד בדימונה.

מוליכת הליגה המחוזית לנוער, מכבי ראשל״צ, קיבלה אתמול בדיוק את שהייתה צריכה: מפגש נגד קבוצה נחותה ממנה כדי לחזור למסלול הניצחונות, בתקווה שגם הביטחון על המגרש ישוב לאפיין את השחקנים.

הקבוצה הצפינה לקריות, למפגש במסגרת המחזור ה-8 נגד מכבי קרייתים  (קריית חיים) מתחתית הליגה.
היה זה משחק קבוצתי, בשליטה מלאה של הצהובים לאורך כל המחצית. מנגד, שחקני קרייתים נראו כמסתובבים במגרש ללא מטרה. התקפות מתפרצות ותרגילים מסודרים הביאו ליתרון ענק במחצית, 9:20.
במחצית השניה מאמן הקבוצה, איגור ביאליק, שיתף את כל שחקני הקבוצה, והשיא היה 2 שערים רצופים ומרהיבים של יובל נאמן (שבדרך כלל לא מרבה לשחק) - שערים שהעמידו על הרגליים הן את ההורים הרבים שישבו ביציע והן את שחקני הקבוצה שישבו על הספסל ומחאו לו כפיים. בסיום הקבוצה מנצחת 15:42.

הבקיעו: עידו אבולעפיה 9, מתן עמרני 8, אלדר בשרן 5, אורי הוברמן ותום כהן 4 כ״א, תומר בנין 3, יובל נאמן, עומר חסון, ירין ברטל ויואב יוסף 2 כ״א, כליל טומשין 1.
ביום ראשון הבא הקבוצה תתארח בערד אצל הפועל המקומית.

עוד אמש, נערים י׳ הפסידו בחוץ להפועל ראשל״צ 31:26. היה זה משחקה השישי בליגה של הקבוצה, שערב הדרבי החזיקה במאזן של 2 ניצחונות, 2 הפסדים ותיקו. בשורות הקבוצה הצטיינו יהב פיינגבלט ואלון גורן, ואת הפיגור 14:11 במחצית החבר׳ה לא הצליחו להדביק. בתום המשחק מאמן הקבוצה, שיקו חן, אמר:״ יש שיפור בקבוצה ורואים את זה בתוצאות. אני  מאוד גאה בהקרבה ובנחישות של השחקנים.
באמת שהחבר׳ה נתנו את כל מה שיש להם על המגרש. סבלנו מחוסר מזל בניצול המצבים, אבל אנחנו עם הראש מורם. ביום חמישי
יש לנו רבע גמר גביע נגד הרצליה, הדאבליסטית משנה שעברה״.
חדשות