חדשות
יום שלישי 20 ביוני 2017 15:00
מערכת האתר


 

ראדיבויה ריסטנוביץ' הוא השוער החדש של אלופת המדינה מכבי סרוגו ראשון לציון.

המונטנגרי ממוצא סרבי, בן ה35 מצטרף כזר השלישי לסגל הקבוצה ויחבור לשני השוערים המצויינים של המועדון, יוליאן סטראט ואלדר שיקלושי, יחד יצעידו את המועדון בליגה הישראלית ובאירופה.

ריסטנוביץ' עתיר הניסיון החל את צעדיו בקבוצות הצמרת של הליגה הסרבית ביניהן, פרטיזן בלגרד ונובי סאד.
לאחר כ8 שנים במולדתו עבר השוער בשנת 2007 לשחק בספרד במשך 55 שנים רצופות. בשנים אלו ריסטנוביץ' שימש כשוער הראשון בקבוצות אדמאר לאון וסן אנטוניו בספרד, אצל האחרונה שיחק בשנת 2012 יחדיו עם שחקנה הספרדי הטרי של הקבוצה, לואיספה.

בהמשך הקריירה של השוער גבוה הקומה (200 סנטימטרים) שיחק ריסטנוביץ' שנה אחת בליגה הקטארית, בקבוצת אל אהלי ובשנים האחרונות ריסטנוביץ' שיחק ברמות הגבוהות ביותר באירופה כאשר בעונת 2014/2015 עמד בשערה של קבוצת באלינגן הגרמנית ומשם עבר לשחק בקבוצת שאמברי הצרפתית בשנת 2016 (סיים בממוצע עונתי של 30% באותה תקופה).
בשנת 20155 אף זכינו לביקור קצר של ריסטנוביץ' בארץ כאשר התמודד עם נבחרת מונטנגרו נגד הנבחרת הישראלית במוקדמות אליפות אירופה ורשם הופעות נהדרות במדי נבחרתו.

ריסטנוביץ' המונטנגרי הבינלאומי מהווה חיזוק משמעותי לסגל של המועדון ויחד עם שחקני הקבוצה יעזור מאוד בהגשמת המטרות.

ראול סרוגו יו״ר המועדון: 
 ״ריסטנוביץ הוא שוער ותיק שיעזור לנו מאוד בהתמודדות באירופה. השנה יהיה לנו סגל שוערים רחב וחזק, עם אלדר שקלושי במקצוענות מלאה כאשר יוליאן סטראט יקבל פוזיציה נוספת כמאמן שוערים ושחקן.
 סגל הזרים שלנו העונה עם קראציץ, חימנז ריינה וריסטנוביץ הוא עם ניסיון אירופי רחב ומקווה שיוביל אותנו להצלחה הן בזירה האירופית והן בזירה המקומית.
 בסופשבוע הקרוב נדע באם אנו מתמודדים במוקדמות ליגת האלופות וככל שנהיה שם נשקול הבאת זר רביעי על מנת לעשות היסטוריה למועדון ולהעפיל לשלב הבתים.״
 
חדשות