חדשות
שישי 6 בדצמבר 2013 11:03:21
מערכת האתר


אנו בחודש האחרון של השנה, ומי היה מאמין שהבוגרים והבוגרות יהיו באותו מיקום בטבלה?? אז בזכות הניצחון הדרמטי של הנשים אלו התברגו במקום השלישי, אחרי צמד השולטות הדי ניצחיות - בנות הרצליה ומ.כ. חולון. הצהובות פתחו את העונה בניצחון ביתי בדרבי, לאחר מכן הובסו בחולון, בחודש שעבר סיימו בתיקו בפ"ת נגד מכבי המקומית, ובערב יום רביעי השבוע השיגו את הניצחון ה-2 העונה, במשחק שהתקיים בבית מכבי נגד מכבי ארזים ר"ג, שהגיעה למשחק עם מאזן של 2 נצ` מול 3 הפ` בליגה.

המחצית הראשונה הייתה צמודה, כשבהתקפה מובילות סיוון אוליאל ונוי נחמיאס - צמד המקשרות, שתרמו 3 שערים כ"א - הצהובות ירדו להפסקה ביתרון 10:11.
במחצית השנייה יעל שילדרמן החליפה בין הקורות את דבורית איטין. שילדרמן נכנסה "לזון" ובסיוע מספר עצירות שלה מכבי טסה עד אמצע המחצית השנייה לריצה מטורפת של 7 שערי זכות מול שער חובה בודד, מה שהביאן ליתרון 11:18. אולי הן חשבו שהמשחק נגמר, כל או כך - האורחות מרמת גן כירסמו באופן עיקבי את הפער הגדול, ודקה לסיום המשחק צימקו בשער קריטי ל25:24. הצהובות עלו להתקפה מכריעה מול לחץ על כל המגרש של היריבה: הכדור הגיע לפינה השמאלית, אל קרן בן הרוש, שבקור רוח מצאה את הרשת והבטיחה את הניצחון!
כבשו: קרן בן הרוש 6, סיוון אוליאל וניצן כהן 5 כ"א, נוי נחמיאס 3, יעל שילדרמן 2, מלאני בוקסטאד, ענת גורנשטיין, אורית גוטליב, עינת סוקולוב ויובל כהן 1 כ"א.

ביום חמישי הבא (20:30, אולם הי"א) הקבוצה תתארח אצל הפועל אשדוד שהפסידה עד כה 3 משחקים בהפרשים גבוהים, מול ניצחון אחד.
חדשות