חדשות
שלישי 19 בנובמבר 2013 16:44:56
מערכת האתר


מכירים בטח את הסלוגן הפירסומי:" יש מכבי - יש חברים?", אז זהו - שחברים טובים תוכלו למצוא בקבוצת מכבי 1, המשחקת העונה במחוז הצפוני של ליגת ילדים ז`. מאמן הקבוצה הוא דוד עזריאל, ומנהלה הוא שלומי נחום, ויחד עם הסגל רחב הידיים יצאו הם לאחרונה לארוחת ערב שכולה גיבוש וחיוכים.
לאחר ההפסד במחזור הפתיחה לבני הרצליה, ביום ראשון השבוע הקבוצה יצאה תל-אביבה, למשחק נגד אס"א ת"א, שתמיד מציגה קבוצות איכותיות במחלקת הנוער.


אכלו ונהנו. החבר`ה בארוחת גיבוש

את תחילת המשחק פתחה מכבי בשתי החטאות ונתנה הזדמנות למקומיים להבקיע ולעלות ליתרון 1:0. הצהובים התעוררו ובזכות הגנה חזקה עלו ליתרון 1:6. בדקה ה-20 למשחק נכנס דניאל משה, חטף כדור מהיריבה ושלח את עידן מזור למתפרצת שהקפיצה את הקבוצה להפרש מוצק של 1:12!
דניאל המשיך עד סיום המחצית להפגין יכולת טובה, ובסמוך להפסקה חטף כדור, אץ עד שער היריב, הוכשל והבקיע את הפנדל שקבע את תוצאת המחצית החד צדדית: מכבי 17 - אס"א 3.

את המחצית השנייה הובילו אביעד נחום ורז שטגמן עם חטיפות ואסיסטים למכביר. מכבי נהנתה משערים של גיא גרא, והאחים קורן וליאור עזריאל, שהעלו את היתרון ל10:29. כמעט כל שחקני הקבוצה התכבדו להבקיע ובסוף המשחק מכבי מנצחת 16:31, אחרי שבאופן טבעי הורידה קצת את הרגל מהגז בדקות הסיום.


על רגל אחת ניצח על משחק הקבוצה מהקווים. המאמן דוד עזריאל

המארחת מתל-אביב לא הרבתה להבקיע, וזאת בזכות ההגנה החזקה והשוערים, רועי כהן המצוין ואיתי פוליטי -  שהצטרף לאחרונה לשורות הקבוצה ומוכיח אף הוא את יכולתו.
זה המקום לציין את מסירותו של המאמן, דוד עזריאל, שעל אף פציעתו הקשה (קרע בגיד אכילס) לא מוותר על אף אימון ומשחק, מגיע בעזרת הקביים ונותן את כולו לשחקנים ולהצלחת הקבוצה. מכאן אנו מאחלים לדוד החלמה מהירה!
דמות נוספת שנוספה לצוות האימון הוא עוזר המאמן , עדן בן עזרא , שחקן הנערים שמגיע לאימונים ועוזר לדוד באימון הקבוצה.
כמובן שאי אפשר בלי תמיכת משפחות השחקנים, המלווים את הקבוצה לכל מקום ולא מפסיקים לעודד ולדחוף קדימה.
בזכות המעטפת הרחבה והחמימה הקבוצה מגיעה להישגים, שלא היו מתקיימים ללא האופי והרצון להצליח של כל אחד ואחד מהשחקנים; השאיפה והנחישות לייצג בגאווה את הקבוצה והמועדון זורמים בדמם של שחקני הקבוצה ואלה יכולים לשמש דוגמה לכל ספורטאי באשר הוא.חוגגים ניצחון ליגה ראשון העונה. ביום שבת (10:30, רביבים) הם יארחו את מכבי קרית מוצקין
חדשות