חדשות
שישי 29 בנובמבר 2013 10:55:44
מערכת האתר


אין טוב יותר מלראות פני ילד מחייך, ואתמול החיוכים התפזרו לכל עבר. אגודת מכבי ראשל"צ הגיעה למעונה של ניצני ראשון, הפועלת למען ילדים נכים, זאת לרגל חג החנוכה. מהבוגרים, דרך הנערות ועד ילדי מכבי - כולם היו שם בשמחה ובששון, לחגוג יחד עם הילדים והנערים של ניצני ראשון את החג.  קפטן הקבוצה יואב נאמן, הדליק נר שני והוסיף:" גם שפחות הולך לנו, אתם, הילדים, מעלים חיוך על פנינו. כשאתם שם איתנו במשחק, זה הופך את הדברים ליותר קלים". לצידו ישב במהלך הערב דובר ניצני ראשון, אלן הירש, בן 20, נולד עם שיתוק מוחין. אלן, בחור חריף בדעותיו, אמר לשחקני הקבוצה:" אני מאמין שתצאו מהמשבר. מכל משבר אתה יכול ללמוד על עצמך ועל החבר`ה שמסביבך".

הקפטנית של נערות י` היא שיר בן ציון, שנמנית על סגל הבוגרות. שיר דיברה על כדוריד הילדות והנערות במועדון, שנראה בקו עלייה. הקפטנית סיפרה לילדי ניצני ראשון על הישגי קבוצת הילדות וקבוצת הנערות, ושיתפה בתחושת הגאווה שלה להיות חלק ממפגש שכזה. יו"ר ניצני ראשון, יורם זפרני, שמח לראות שתי קבוצות חדשות ממחלקת הנוער שטרם ביקרו בבית העמותה, במה שאמור להיות מפגש ראשון, אבל בהחלט לא אחרון. לצידו, יוסי גבע, היו"ר שלנו, שמח מאוד על עצם האירוע, ודיבר על הסמליות של חג החנוכה, שהוא חג המכבים:" וביחד אתכם, ניצני ראשון, אנחנו נצא מחושך לאור".

יואב נאמן, גל אברהם, אריאל רוזנטל, דור גבע ועמית סטלמן הגיעו מטעם קבוצת הבוגרים. גם יוליאן סטראט ומריאן פיליפ השתתפו בחדווה באירוע, יחד עם ילדיהם. שחקני הבוגרים חילקו בשם המועדון לילדי ניצני ראשון מארזי ממתקים לרגל החג, והמפגש עצמו נמשך אל תוך הערב, כשהשחקנים הבוגרים וילדי מכבי מכירים, מדברים ומשחקים עם ילדי ניצני ראשון, שייצאו מהמפגש עם אור גדול!​

חדשות
1