חדשות
שישי 29 בנובמבר 2013 13:48:23
מערכת האתר


חזרו מהנגב עם 2 נקודות: נוער מחוזי 32 - מ.כ. באר-שבע 28 | שני, 18:30, באר-שבע
קבוצת נוער מחוזי יצאה ביום שני למשחק חוץ קשה שני בתוך יומיים, הפעם נגד מ.כ. באר שבע. המשחק שוחק בתנאים מאוד קשים של מגרש חוץ עם תאורה לקוייה, דבר שהקשה מאוד על השחקנים לבצע את מלאכתם. בתחילתו, המשחק התנהל בתבנית של החל גול רודף גול, אף קבוצה לא הצליחה לבסס לעצמה יתרון. לקראת סוף המחצית עלתה הקבוצה המקומית ליתרון בין שני שעריים, דבר שחייב את מאמן הקבוצה - ״מר כדור יד״, איגור ביאליק, לקחת פסק זמן. השחקנים חזרו מפסק הזמן מפוקסים הרבה יותר, והצליחו לרדת למחצית ביתרון 12:13.
המחצית השנייה היתה סיפור אחר לגמרי; הקבוצה חזרה לפרקט חדורת קרב והצליחה לעלות ליתרון שיא של שישה שערים. מכאן ועד סוף המשחק באר שבע לא הצליחה לחזור, וההתמודדות נגמרה בניצחון 28:32, שמצטרף לניצחון 18:22 על אותה באר-שבע, מוקדם יותר העונה בגביע.
נוער מחוזית נטועה חזק במקום הראשון עם ארבעה ניצחונות. כעת עיני הקבוצה נשואות למשחק הבא נגד הפועל רמת גן (שבת 7.12, 19:00 אולם מרום-נווה ברמת גן). משחק זה הוא משחק על כל הקופה, מכיוון ששתי הקבוצות ללא הפסד. בקבוצה מצפים להרבה קהל, שיגיע לדחוף את הקבוצה במשימתה העיקרית והיא ההעפלה לליגת העל בעונה הבאה. כבשו: כליל טומשין 8, בר שוייפל, עידו אבולעפיה ועומר חסון 5 כ״א, תום כהן , ירין ברטל ומתן עמרני 2 כ״א, אורי אוברמן, יואב יוסף ותומר בנין 1 כ״א. לסיום ובמעבר חג, הסגל המקצועי ושחקני הקבוצה מבקשים לשלוח תנחומים לשחקן הקבוצה יואב יוסף על מות דודו.
               


ניצחו את המלאבסיות: ילדות ז-ח 23 - הפועל פ״ת 11 | חמישי, 16:45, פתח-תקוה
במחזור פתיחת הליגה הן גברו בבית 22:30 על מ.כ. חולון 2. אמש הבנות הגיעו לפתח-תקוה, למפגש במסגרת המחזור השני נגד הפועל המקומית.
הפועל פ״ת משחקות באישור האיגוד עם בנות עד כיתה ט׳, את היריבה מאמנת אורטל סלם, שחקנית מכבי ראשון לשעבר. למרות הבדלי הגודל, בנות מכבי פתחו את המשחק היטב והובילו כבר בפתיחה. אביב חנון עמדה יפה בשער, הילה לויס ושחר מאור ניהלו את ההתקפה היטב למרות שהגיעו למשחק לא בקו הבריאות. בסמוך לסיום המחצית ליאור נחשון הבקיעה פנדל, שהוריד את הצהובות להפסקה ביתרון 9:13.
במחצית השנייה רותם שרעבי החליפה בשער את אביב חנון, ורותם ביום מצוין סגרה את השער לחלוטין. האחיות הלוחמות, רותם ומאיה כהן, הפציצו את שער פ״ת וגם דניאל פרימו, הקיצונית הצעירה, אליסה חייקון וגבריאל ברוק הצטרפו לחגיגה במגרש. המשחק הסתיים בניצחון ברור, 11:23, ששלח את הצהובות הצעירות לחגוג ברוח החג עם סופגניות באדיבות שרית פרימו. ביום שישי (15:30, רביבים) הקבוצה תארח את א.כ. נס ציונה.


 
חדשות