חדשות
ראשון 10 בנובמבר 2013 10:44:35
מערכת האתר

השבת הראשונה של ליגות הילדים, נערים ונוער התקיימה אתמול, ואצלנו במחלקת הנוער שבע קבוצות שיחקו. היום בשעה 18:00 קבוצת מכבי 1 של ילדים ח` תחל דרכה בליגה במשחק באשדוד נגד הפועל המקומית | ביום שני (17:30 בית מכבי) קבוצת נוער עלית תארח את רמה"ש, ותנסה לתקן את ההפסד בבית במחזור הפתיחה לאס"א ת"א | ביום שלישי מכבי 1 - נערים ט`, שהפסידו אמש, ייצאו למשחק חוץ ברמה"ש במסגרת הסיבוב הראשון של גביע המדינה (17:00 אולם `אורנים`).

• במשחק הראשון של היום, מכבי 1 - ילדים ז`, הפסידו ב`רביבים` 28:18 לא.ס רמה"ש. ביום א` הבא בשעה 17:00 הם יתארחו אצל אס"א ת"א.
• בשעה 10:30 עלו לפרקט של רביבים נערים ט` - מכבי 2, באימונו של שיקו חן וניהולו של אורן פז: הפתיחה הייתה הססנית מצד שתי הקבוצות; מכבי ידעה להתאפס על עצמה ראשונה, כאשר בדקה ה-8 העפילה ליתרון 2:4, משערים של ניב שמן ורז בן דוד. בהמשך המחצית הקבוצה שמרה על ההובלה, ולהפסקה ירדה ביתרון 12:15. המחצית השניה נפתחה חזק מצד מכבי, שהגדילה את היתרון ל16:23 בדקה ה-40, ובסיום הקבוצה ניצחה 36:39. לקבוצה 2 ניצחונות בשני מחזורים, וביום שלישי הבא תצא למשחק חוץ בבאר טוביה.
• הקבוצה השנייה בנערים ט`, מכבי 1, הפסידה אמש למ.כ חולון 43:16. ביום שלישי הבא (16:45, אולם עירוני פ"ת) הקבוצה תשחק במסגרת המחזור השני נגד עירוני פ"ת.
• בשעה 13:30 עלו לפרקט ברביבים נערים י`, למשחק הרביעי של היום. האורחת, עירוני רחובות, ניצחה לצערנו בתוצאה 35:29. ביום רביעי הבא (18:30, `צימרמן` בנס ציונה) הקבוצה תתארח אצל א.כ נס ציונה, שניצחה עד כה את שני משחקיה.


מהלך משחקה אמש של קב` נוער מחוזית באשדוד

כשאיגור פגש את סנדלר
העונה יצאה לדרך עם שני מחוזות של ליגת הנוער המחוזית (צפון ודרום). בשל פרישתן של שתי קבוצות, הוחלט באיגוד הכדוריד ברגע האחרון לאחד את הליגות לכדי ליגה מחוזית אחת בת 11 קבוצות. מכבי ראשל"צ שלנו העמידה העונה קבוצה שתתחרה על ההעפלה לליגת נוער עלית, ובחודש שעבר הם הצהירו על הכוונות, עם ניצחונות על באר-שבע וערד (מהליגה שלהם) ב-2 סיבובי הגביע המוקדמים.

אמש הקבוצה יצאה לאשדוד, למחזור פתיחת הליגה. לפני המשחק נערך מפגש שלא רואים בכל יום - מצד אחד איגור ביאליק מאמן קבוצת הנוער המחוזית של מכבי ראשלצ ומהצד השני - מאמן הקבוצה הנוער המקומית, יעקב סנדלר. שתי אושיות הכדוריד הללו הניחו את הבסיס של ענף הכדוירד בארץ לאחר שעלו מצ`כיה, ושינו את קו המחשבה שהיה מקובע בארץ בענף זה. היום הם מתמקדים בשחקנים הצעירים בהנחלת יסודות המשחק והערכים עליהם הם עצמם גדלו וחונכו.
קבוצת נוער מחוזי פתחה את משחקי הליגה בעיר הנמל, כשהתארחה אצל הפועל אשדוד. המשחק נפתח בבליץ צהוב, ואחרי 15 דקות עמדה התוצאה על 2:9, מה שחייב את המאמן המקומי, יעקב סנדלר, לקחת פסק זמן. פסק הזמן הועיל למקומיים שצמצמו וסגרו את המחצית הראשונה בפיגור 13:8.
במחצית השנייה שיתף איגור את כל השחקנים, ששמרו על ההפרש עד לניצחון בסיום, 17:24.

                   
איגור ביאליק (משמאל) ויעקב סנדלר, שתי אושיות כדוריד

במשחקי הערב אמש נערות י` חזרו מרמת גן  עם ניצחון ברור על בנות מכבי ארזים, 20:37. כל השחקניות שותפו ואף שיחקו בדקות משחק שוות, ואילו במחצית השנייה ארזים הבקיעה רק 4 שערים! בלטו: שחר מאור, ספיר סידי והשוערות רותם ממן ורותם שרעבי. המבקיעות המצטיינות היו שיר בן ציון, יעל שילדרמן ומאיה כהן, עם 9 שערים כל אחת. בהגנה בלטו התאומות ליהיא ושלי יעקב, שהובילו את הקבוצה למתפרצות קטלניות. ביום רביעי הבא (19:00, רביבים) הקבוצה תארח את הפועל ערד.
עוד אמש: מכבי אידן ממחוז מרכז של ליגת ילדים ח` גברה בחוץ על בני הרצליה 23:33. בשבוע הבא הקבוצה תארח באולם רביבים שני משחקים: בשלישי בשעה 17:30 את עירוני פ"ת, ובחמישי ב16:45 הקבוצה תפגוש את עירוני רחובות.
חדשות