חדשות
בשלב הזה הקבוצה רצה כבר מספר עונות עם שלד שחקנים מוביל וקבוע, וזו היא העונה החמישית ברציפות שלהם באירופה, במסגרת גביע EHF.

ירבותיה לצמרת בליגה המקומית אינן נרשמות בדרך קבע למפעלים האירופאיים השונים, דבר שפוגע בניקוד הכללי של קבוצות הכדוריד הישראליות ומשפיע במישרין על טיב ההגרלות שהקבוצות מקבלות.
העונה הקבוצה החלה דרכה בסיבוב השני וקיבלה הגרלה קשה באופן יחסי לשלב זה - בראגה , אלופת פורטוגל. מדובר במועדון שהעפיל בעונת 1993/94 לגמר ליגת האלופות, ובעונת 2004/05 העפיל לגמר גביע האתגר. בליגה המקומית הוא שולט ביד רמה והאספירציות באירופה הנן תמיד להתקדם גבוה ככל שניתן.

החל מעונה זו, קברניטי המועדון התחייבו להתעלות מעל האילוצים הכלכליים ולארח כל משחק באירופה, כיאה למועדון שרוצה להתקדם במעלה השרשרת האירופאית.

המשחק הראשון התקיים בארץ, בתאריך 29.9.2007. הצהובים פתחו חזק את המשחק ובשלב מסוים במהלך המחצית הראשונה הובילו בפער של 6 שערים. היריבה החזירה בהמשך המשחק במומנטום משלה, אך בדקות הסיום האלופה התעלתה שוב וניצחה 31:33 - ניצחון מכובד אמנם, אך בו בזמן זה ידעו הצהובים  שהפער הקטן עשוי שלא להספיק להם לקראת משחק הגומלין בפורטוגל.(גל אברהם מרחף מעל הגנת בראגה)


צפו בכתבה על המשחק באתר YNET
צפו בנתוני המשחק

שמונה ימים לאחר מכן הקבוצה עלתה למשחק הגומלין במגרשה של בראגה, כאשר השחקנים יודעים שהם חייבים לשחק על ניצחון מאחר והפער שהם השיגו במשחק הביתי יכול להימחק במחי יד. גל אברהם, בעונת  שיא מבחינתו, נפצע בתחילת המשחק וחזר רק במחצית השנייה. למרות זאת המחצית הראשונה נגמרה בפער מינימלי של שני שערים לזכות היריבה. עם פתיחת המחצית השנייה בראגה רצה למהלך של שישה שערים ללא מענה, מה שיצר מרדף אחרי בראגה לאורך כל המחצית השנייה, מרדף שלא הועיל - בסיום 21:29 לזכות בראגה. הצהובים מאוכזבים לאחר עונה שהסתיימה מוקדם מן הצפוי.

צפו בכתבה על המשחק באתר ONE
צפו בנתוני המשחק
 
  

אירופה: עונת 2007/8