חדשות

חמישי 27 בפברואר 2014 16:21:50
מערכת האתר


ביום שבת (17:30 רביבים) תארח קבוצת הנוער המחוזית, תחת שרביט אימונו של "מר כדוריד", איגור ביאליק, את הפועל רמת גן למשחק העונה. שלושה ימים לפני גמר הגביע הגדול של הבוגרים, תוכלו להתחיל ולהיכנס לאווירה של הכרעות, אם תגיעו לתמוך בקבוצה.

ערב המחזור ה-13, מכבי שלנו ניצבת בראש הטבלה (בה הייתה משריקת הפתיחה של העונה), כשבמאזנה 19 נקודות מ-24 אפשריות. הפועל רמת גן צברה אמנם "רק" 15 נקודות, אך לה שני משחקים חסרים. בסיבוב הראשון, באולם 'זיסמן', ההתמודדות הסתיימה בשוויון 21 – אובדן הנקודות הראשונות העונה של הקבוצה (לאחר פתיחה של 4 ניצחונות), אובדן שגרר אחריו תקופה רעה של שני הפסדים רצופים, אבל מאז הספיקו הצהובים לחבר 5 ניצחונות רצופים, והם מגיעים בשבת מלאי ביטחון ואמונה עצמית.

היריבה מרמת גן גברה בתחילת העונה בגביע על בני הרצליה מליגת נוער עלית, ו15 נקודות הליגה שלה הן תוצר של 7 ניצחונות ותיקו בודד, כאמור נגד מכבי שלנו. בליגה ממנה שתי הראשונות מעפילות בסיום העונה לליגת נוער עלית, ניצחון במשחק יקרב את הקבוצה להבטחת המקום הראשון, כשבעורף שתי הראשונות עוד נושפות הפועל קרית אונו ומ.כ. באר שבע.

בסיבוב הראשון הקבוצות ירדו בתום 30 דקות כשר"ג הובילה 10:11. אל תחילת המחצית השנייה הופיעה רק קבוצה אחת, הפועל ר"ג, שנסקה בדקה ה-45 ליתרון 14:19, בור עמוק שהיה קשה לראות את שחקני מכבי נחלצים ממנו. ב- 15 הדקות שנותרו הקבוצה חזרה משום מקום: החבר'ה בצהוב חסמו את כל ניסיונות רמת גן להבקיע שער, ולא היו רחוקים אף מלבצע מהפך, אבל איבודי כדור מרגיזים והחמצות מסמרות שיער בדקות האחרונות קבעו שוויון 21 בסיום.

יום שבת, 17:30, אולם רביבים שבמזרח העיר – אתם מוזמנים להגיע ולתמוך בקבוצה רעבה שרואה לנגד עיניה את המטרה הסופית – העפלת ליגה בתום העונה.

רוצים להכיר קצת יותר? צפו משמאל בתקציר וידיאו מניצחונה מוקדם יותר העונה של הקבוצה בהרצליה.


חדשות