חדשות
חמישי 10 באוקטובר 2013 11:09:38
מערכת האתר


אמש הקבוצה חזרה לאימונים, אחרי ההפסד למכבי ת"א. התחושות אחרי המשחק היו קשות, אבל במשחק הבא נגד מכבי ת"א זה לבטח יראה אחרת. בינתיים אנו אחרי חצי סיבוב משחקים, וביום שישי הבא הקבוצה תשחק בחוץ נגד א.כ נס ציונה, והעונה מוכיחה בינתיים שכל משחק טומן בחובו הרבה תסריטי סיום, כשהפערים בין קבוצות התחתית ומרכז הטבלה לבין קבוצות הצמרת מצטמצמים. יחד עם זאת, בשלב זה מכבי ת"א בכושר הכי טוב, ולמכבי ראשון תהיה הזדמנות בדרבי שיתקיים במחזור ה-8 להפגין את יכולותיה האמיתיות.
דיברנו על מצב העניינים הנוכחי עם הקפטן שלנו, יואב נאמן.
איך הייתה האווירה אתמול באימון?
" יכולה להיות יותר טובה, אבל אנחנו עם הפנים קדימה".
הצלחת לעבד קצת את המחשבות אחרי המשחק? מה חסר, עד כמה זה עניין של פצועים?
" לא מסתכלים על הפצועים כחלק מהעניין, כי זה הטבע של הספורט שלנו. בעונה שעברה שיחקנו משחקים קריטיים לא פחות עם הרכבים פחות אידאליים מהיום, והצגנו יכולת יותר טובה. חסרים לנו כרגע הרבה דברים, קטנים כגדולים. זה סוג של כדור שלג קטן, כי גם במשחקים שניצחנו זה היה בשיניים. דברים לא מתחברים לנו כרגע. אנחנו בתהליך של בנייה וחיבור מחדש, לא מבחינת הסגל, אלא בביטחון של הקבוצה ושל השחקנים".באדיבות עמית שיסל. איגוד הכדוריד

על ההפסד למכבי ת"א יואב אומר:" לפני יומיים לא נראינו כמו קבוצת צמרת, וזו פעם ראשונה שפגשנו מועמדת עיקרית לתואר, עם כל הכבוד למוצקין שהיא קבוצה מצוינת בזכות עצמה. אפשר להגיד שפגשנו יריבה שלא עמדנו ברמה שלה".
מה הלאה?
"אנחנו צריכים לעבוד חזק באימונים, להביא את החוזקות שלנו כקבוצה וכיחידים, כמו שידענו לעשות כל השנים. כקבוצה אנחנו נבחנים ברגעים הקשים, שלא הולך, ובמובן הזה יש לנו אתגר קשה ומעניין. איבדנו את כוח ההרתעה שלנו, ועכשיו נצטרך לעבוד קשה כדי להשיב אותו"
חדשות