חדשות
ראשון 15 בדצמבר 2013 16:47:23
מערכת האתר


שבוע נשי מוצלח באגודה. זה החל ביום רביעי עם ניצחון ביתי באולם 'רביבים' של קבוצת נערות י', 17:21 על מ.כ. חולון 2. הנערות שגברו בתחילת העונה בגביע על הקבוצה הראשונה של חולון, שיחקו עד כה רק משחק אחד בליגה, אותו ניצחו בקלות (20:37 ברמת גן על בנות מכבי ארזים). ביום רביעי בערב קבוצתה השנייה של חולון (ולא בהכרח השנייה בטיבה) הגיעה לאולם 'רביבים' כדי "להציל את כבוד" האגודה; אחת מהשחקניות המובילות בקבוצה, מאיה כהן, הגיעה למשחק חולה מאוד, ממנו נעדרה גם ספיר סידי הפצועה. המשחק היה שקול, אבל תודות לתצוגה עילאית של הקפטנית ושחקנית הפינה, שיר בן ציון (12 שערים) והמשך יכולת טובה בשער של רותם ממן הקבוצה יצאה מחויכת ומנצחת. אמש נדחה משחקן של הקבוצה בהרצליה בשל הצפה שפקדה את אולם ראשונים. קבוצת הנשים ממשיכה להתבסס במקום השלישי, זאת לאחר שניצחו ביום חמישי האחרון באשדוד את הפועל המקומית בתוצאה 19:28. הנשים פתחו את דרכן העונה בליגה בניצחון ביתי 20:25 בדרבי, לאחר מכן ספגו מהלומה בחולון, סיימו בתיקו בפ"ת מול מכבי המקומית ובמחזור הלפני אחרון ניצחו בסיום מותחן כדוריד 24:26 את מכבי ארזים ר"ג. 
המשחק באולם הי"א באשדוד הפגיש גם את קפטנית ומאמן מכבי, קרן בן הרוש, עם המאמנת של אשדוד, דוינה קופץ', ששיחקה ואימנה במשך שנים באגודה. המשחק החל באיחור של שעה, בשל הגעה מאוחרת של שופט המשחק. ההתמודדות נפתחה בהובלה של אשדוד. השוטרית נגה גצרשטיין, לשעבר בהפועל ראשל״צ, הפציצה מרחוק והבקיעה 4 שערים רצופים לרישתה של שוערת מכבי, דבורית איטין, ובפתיחה המקומיות ניצבו ביתרון 2:4.
מנגד השוערת של אשדוד בלטה כשהיא סיכלה מצבים רבים מ-6 מטר, מה שהשאיר את היתרון אצל המארחות. לקראת ההפסקה מכבי יצאה לשתי התקפות מעברשצימקו את הפיגור, שהיה בתום 30 דקות 11:10.
במחצית השניה הצהובות יצאו לשמירה אישית על נגה גצרשטיין. בתגובה, מאמנת אשדוד דויינה קופץ׳ העבישהובילו את מהלך הבלימה להתקפות אשדוד. בהתקפה שחקניות הפינה קרן בן הרוש ונוי נחמיאס נהנו מרצף מעברים אותן סיימו בשערים שהביאו את הצהובות ליתרון מוצק של 12:18 בתום 40 דקות משחק.
עד הסיום אשדוד המשיכה לאבד את הראש ואת הכדורים, דבר שסייע להגדלת ההפרש עד לניצחון 19:28.  
ביום רביעי (21:15 בית מכבי) הקבוצה תארח למבחן כוח רציני ביותר את אימפריית כדוריד הנשים, בנות הרצליה, שכצפוי מתנוססת לה בפיסגת הליגה עם 6 ניצחונות מ-6 משחקים, זאת בהפרש ממוצע של 15:42!

חדשות