חדשות
יום שני 3 ביולי 2017 09:00
מערכת האתר
 

הספרדי הראשון בישראל

 

מעט לפני שהוא מגיע לארץ, לואיס פליפה חימנס ריינה, השחקן הספרדי החדש של הקבוצה, התפנה לענות על כמה שאלות לקראת העונה הקרובה. לואיס נרגש ומחכה בקוצר רוח לפגוש את החברים בצהוב כחול.

 

לואיס, איך ההרגשה להגיע לאלופת המדינה ולעיר כמו ראשון לציון?

"אני שמח על ההזדמנות לשחק בישראל. זו הייתה החלטה מהירה ואני מאוד מתרגש להיות במכבי ראשון לציון. הייתי בעיר לכמה ימים, הכרתי את המועדון והרשמתי מאוד מהאוירה. המועדון רוצה להתקדם מכל הבחינות והראה התעניינות רבה בי כשחקן. זה דבר תמיד טוב ומחמיא לשחקן ואני מגיע בלב שלם ובהחלטיות."

 

מה אתה חושב על השוער החדש, ריסטנוביץ', ועל איוון קאראצ'יץ'?

"אני חושב ששניהם שחקנים שמראים יכולות גבוהות. יש להם ניסיון והרבה קבוצות היו רוצות שחקנים עם יכולות מנהיגות כמו שלהם. הם תמיד היו בקבוצות ברמה הגבוהה האירופה והתמודדו במפעלים קשים וחזקים. אני חושב שהם יביאו הרבנ איכות לקבוצה ומחכה בקוצר רוח לשחק איתם."

 

מה אתה מצפה מעצמך כשחקן העונה במכבי ראשון ומהקבוצה?

"אני מסתכל קדימה ובאתי לעזור לקבוצה להשיג את המטרות שלה. באופן אישי אני תמיד מנסה להביא את הרמה הגבוהה ביותר שלי וכשאני משחק כדוריד אני בן אדם מאושר. זה לא תמיד קל והעונה תהיה ארוכה, אבל לעשות את העבודה שלי על הצד הטוב ביותר זה הכי חשוב לי. לקבוצה יש מטרות חשובות בליגה המקומית וזה מרגש להגיע ולהשיג אותן. באירופה הרמה מאוד גבוהה וזו הצלחה שיש את הזכות למועדון לשחק שם. אני חושב שהקבוצה רוצה להראות שהיא יכולה להתמודד באופן ראוי במפעל אירופאי ולעשות זאת בכבוד. אנחנו צריכים להתקדם צעד אחרי צעד באירופה ואני בטוח שתהיה לנו עונה טובה."

 

מה אתה רוצה להגיד לאוהדים שלנו ולכולם לפני שאתה מגיע לארץ?

"אני רוצה להגיד שלום לכולם ומקווה שנהנה כולנו ביחד עם עונה טובה ומלאה בהצלחות. אני חושב שזה מאוד חשוב העזרה ותמיכה שלכם האוהדים ואני בטוח שזה ככה במכבי ראשון. נתראה בקרוב."
 
חדשות