חדשות
יום רביעי 2 באוגוסט 2017 21:00
מערכת האתר
 

מסיבת העיתונאים של מכבי ראשון לציון נפתחה בהצגת "האני מאמין" של המועדון וכלל היעדים של הקבוצה.

 

יו"ר המועדון, ראול סרוגו: " אנחנו נרגשים לפתוח את עונת 2017-18 לאחר האליפות מהעונה האחרונה. כחלק מהראייה העתידית שלנו המועדון משדרג משמעותית את התקציב לכ-6 מיליון שקלים וזאת בעיקר בזכות תוספת של ספונסרים חדשים וגם ספונסרים קיימים שהגדילו את התמיכה. מכבי ראשון לציון הינה קבוצה דינמית ומצטיינת ולזאת מתחברת חברת דלתות פוליווד אשר ילוו את הקבוצה כספונסר ראשי. מה שרואים השנה במכבי ראשון זה השילוב בין השחקנים הזרים לישראלים. אנחנו הקבוצה עם מספר שחקני הבית הגדולה ביותר. המטרות שלנו היו ונשארו להתמודד בגזרה המקומית על כל התארים. לגבי אירופה אני לא יכול להגיד כרגע שהמטרה היא להגיע לשלב הבתים בעקבות ההגרלה הקשה שקיבלנו בסיבוב השני נגד שאמברי הצרפתית, אבל היעד שלנו באירופה כרגע הוא להגיע לסיבוב השלישי בגביע ה-EHF.

 

בפאן המקצועי הציג סרוגו את הסגל הרחב שנבנה השנה של 18 שחקנים כולל 3 זרים, כששניים מהם חדשים (ראדבויה ריסטנוביץ' ולואיספה ריינה).

 

סער פרנקל, המאמן: "אני שמח להתחיל עונה שנייה במועדון שנקשרתי אליו מאוד. ראינו צורך לחזק את הקבוצה ועברנו קיץ מרגש מאחורי הקלעים. הסגל שבנינו הכי טוב וראוי מבחינתנו. עם זאת נאלצנו להיפרד ממספר שחקנים ובעל תפקיד אחד. הייתה לי זכות גדולה להיות מאמן של גל אברהם שעשה קריירה מפוארת והיווה לי יריב אחד הקשים כשהייתי מעבר לקווים. נפרדנו מרונן הפיזיוטרפיסט, מבר מסורי, רועי ביטון ויובל רואש שבחר להתמקד בעסקיו הפרטיים. אני אוהב שחקנים שעובדים קשה באימונים לפי הדנא שלי ולכן הבאנו את 3 השחקנים הישראלים. אנחנו נוסעים למחנה אימונים בסלובניה בשבוע הבא שם נתמודד נגד מינסק, לאשקו וקופר ואמרתי לשחקנים שלי שאם נעמוד מולם בכבוד נוכל להתקדם באירופה. הסגל רחב ואני אוהב לקדם צעירים. יש לנו קבוצת נוער מהטובות שהיו כאן בשנים האחרונות."

 

יואב נאמן, הקפטן: "כל פעם שאני שומע את נושא הפרישה של גל האוויר שלי נעצר.. תודה לדוד מבעלי פוליווד על התמיכה בקבוצה. אנחנו מקבלים את כל התנאים כדי לעבוד ולהצליח. יש לנו סגל חזק מאוד, אבל אל לנו לרתום את העגלה על הסוסים."

אורי קליסקי, מנכ"ל המועדון: "אנחנו ממשיכים ומשתדרגים בכל הגזרות מהעונה שעברה כולל קבוצת הנשים והנוער. העונה ילווה אותנו הסולגן – קבוצה מנצחת – משפחה מנצחת. אנחנו הראשונים בארץ להביא ביגוד של חברת הומל החל מהילדים ועד לבוגרים. בנוסף, אנחנו הראשונים להשיק אפליקציה למועדון."
 
חדשות