חדשות
חמישי 17 באוקטובר 2013 11:03:21
מערכת האתר
 
מחר השלישית בטבלה, א.כ נס ציונה, תארח את השישית בטבלה מכבי ראשל"צ. זו לא טעות, זה מצב העניינים בתום חמישה מחזורי ליגה: השכנה מדרום ניצחה 4 משחקים (אס"א, קרית אונו, אשדוד ורחובות) והפסידה בחוץ להפועל ראשל"צ. מכבי שלנו עם פתיחת עונה לא טובה, ניצחה שלושה משחקים והפסידה שניים. אחרי שציינו עובדה זאת, צריך להבין שלא מדובר אפילו על רבע הדרך בעונה הסדירה, והמיקומים הללו לא משקפים את איכויות הקבוצות, שלכל אחת מהן יש את המטרות של עצמה.

אצלנו בקבוצה לוזון כבר חזר לאימונים עם כדור וקצב החלמתו נראה מעודד. שימו לב מה הוא אמר בראיון המצולם. לנגליב בשיא תהליך השיקום של בירכו הפגועה, ונקווה שהקבוצה תוכל כבר ליהנות ממנו בדרבי שישוחק במחזור ה-8. הפצוע השלישי להזכירכם הוא דניאל פרידמן, שמתאושש אף הוא בקצב גבוה מקרע בשריר הירך האחורי.
החלק הראשון של האימון אמש נוהל ע"י מאמן הכושר של הקבוצה, תומר רום, ולאחר מכן הקבוצה המשיכה עם המאמן אולג בוטנקו לתרגולים טקטיים. באימון אמש נכח חבר ההנהלה החדש, דורון בן עטיה, מקשר הקבוצה בשנות ה-90 ובעשור הקודם.
הערב הקבוצה תערוך אימון אחרון לפני המשחק מחר בנס ציונה.

הכירו את היריבה
א.כ נס ציונה הייתה עד תחילת - אמצע העשור הקודם קבוצת צמרת שהייתה חברה במועדון 4 הגדולות, אך מתחת לשתי הראשוניות ואס"א ת"א. מאז הקבוצה עברה תהפוכות, איבדה את שחקניה המובילים, אבל בו בזמן המשיכה להציג מחלקת נוער מצוינת ,עם קבוצות נערים ונוער הישגיות שתמיד מתמודדות על התארים, וחשוב מכך: מספקות בכל עונה שחקנים לבוגרת. כאלה הם עומרי גדות, אלון כשרי ואריק צעדי שהובילו עד לאחרונה את קבוצת הנוער להישגים, וכיום מהווים כבר חלק אינטגרלי מהרוטציה של הקבוצה.

מעל כולם עומד יקירנו, ברק פריד, שחווה בשתי עונותיו בקבוצה שתי אליפויות. ברק שגדל בנס ציונה מצוי בעונה פנטסטית עד כה, לאחרונה הפך לאבא ובקיץ עבר מהפכה של ממש, כאשר השיל משקל רב, מה שסייע לו להתקדם באספקטים רבים של המשחק. האיום שלו מרחוק יגובה בצד השני עם מרקו סטויאקוביץ, ובניהם במרכז משחק הזר השני שהגיע הקיץ לקבוצה, מיראס בולאטוביץ. בשער נס ציונה נהנית מאחד מהשוערים הישראלים המבטיחים, הצעיר ניב "פיש" פישלוביץ, שהגיע העונה מהפעול ראשל"צ, ומהווה בין הקורות מענה מצוין לקבוצה שנהגה להציב זר בעמדה זו. בפינות פותחים שני שחקני בית של מכבי ראשון: רועי ביטון בשמאל וגיל כרמין בימין. הפיבוט הפותח הוא אסף פאר, לא גבוה במיוחד, אבל חזק מאוד, ושחקן התקפי שכל הזמן מחפש את הדרך לשער.


 
חדשות
1