חדשות
יום רביעי 10 במאי 2017 17:45
מערכת האתר

 

כשהיא נחבאת אל הכלים, אך נושאת בגאווה רבה את סמל מועדון הכדוריד מכבי ראשל"צ, סיימה אתמול (שלישי) מכבי ראשל"צ 2 את עונת 2016-2017 בניצחון חוץ בסביון.

 

הקבוצה, המוכרת גם כקבוצת הוותיקים של המועדון, מורכבת רובה ככולה משחקנים שגדלו במועדון עוד מבית הספר לכדוריד, מחלקת הנוער וחלקם אף שיחקו בקבוצת הבוגרים, והיא מנוהלת ע"י המנהל המיתולוגי והמסור דויד זכריה.

סגל שחקני הקבוצה כולל את השוערים - ניר בר וניר זיסמן. שחקני הפינה - תומר אשכנזי, אור בן אלי, איתי שלמברג ואבי חממי. שחקני השלישייה האחורית - בר לויצקי (שסיים העונה ככובש המצטיין של הקבוצה), ליאור יציב, משה מורנו, אסף גבע, ליאור גיציס, רונן לינדנבאום ואבי בנבנישתי ושחקני הקו - ויטלי קרסיק, גור מורן ואורי צור. הקבוצה הודרכה השנה במשחקים ע"י המאמן איציק רודיק.

אחרי הישג השיא בעונה שעברה - עליה לליגה הלאומית מהמקום הראשון במחוז צפון של הליגה הארצית, שיחקה הקבוצה בעונת המשחקים הנוכחית באותה הליגה, החמיצה עליה לפליאוף העליון רק בגלל מאזן הניצחונות מול הקבוצה שסיימה במקום אחד מעליה בטבלה, וסיימה את העונה במקום השביעי המכובד, בראשות הפליאוף התחתון, כשבמאזנה הנאה 12 ניצחונות, 2 תוצאות תיקו ו-7 הפסדים.

שחקני הקבוצה מבטיחים להיות כאן גם בעונה הבאה, עם כוחות מחודשים, מוטיבציה רבה ורצון להצעיד הקבוצה מעלה, אך לא פחות חשוב מכך - עם אהבה רבה למשחק הכדוריד, למועדון הכדוריד של מכבי ראשל"צ ולקבוצה, המתנהלת באווירה משפחתית ומהנה, ברוח המועדון.

חדשות