חדשות
ראשון 16 בפברואר 2014 20:31:45
מערכת האתר


סוף שבוע מוצלח עבר על קבוצות הנוער והנערים. נערים י׳ ונוער עלית לבטח ציפו להיות בשלב הזה גבוה יותר בטבלה, נוער מחוזי אולי מפתיעים את עצמם לטובה (ואולי לא...), כשהם בראש הליגה מתחילת העונה. כך או כך, שלוש הקבוצות ניצחו במשחקיהן האחרונים.

קבוצת נוער מחוזי של איגור ביאליק מובילה את הטבלה, כשבמאזנה 19 נקודות מ-12 משחקים. ביום שבת הבא (1.3, 17:30 רביבים) הקבוצה תארח את השנייה בטבלה, הפועל רמת גן, ל״משחק העונה״. לר״ג 13 נקודות, אבל לה 3 משחקים פחות.

בשבת לפנות ערב אירחה הקבוצה את בני הרצליה 2. המשחק נפתח בבליץ צהוב, יתרון 1:5 שנמחק ע״י האורחת מהרצליה. מכבי שלנו יצאה לעוד ריצה, שלא נבלמה גם ע״י פסק זמן של היריבה, ובהפסקה הקבוצה ביתרון 10:14.

המחצית השניה התנהלה בשליטה צהובה מוחלטת ותצוגת הגנה טובה, גם של רז זכריה השוער ובעזרת יתר השחקנים. בדק׳ ה-53הורחק יואב יוסף בכרטיס אדום לאחר 3 השעיות של 2 דקות, אבל גם דבר זה לא העיב על הניצחון, 21:26.

הבקיעו: עידו אבולעפיה - 6, מתן עמרני, עומר חסון ואלדר בשרן - 4 כ״א. אורי הוברמן - 3, יואב יוסף - 2, ירין ברטל, תום כהן וכליל טומשין - 1כ״א.

נוער עלית ונערים י׳ רצות העונה תחת שרביט אימונו של שיקו חן.
הנוער, מכבי ״חיים״ ראשל״צ, פתחה את העונה ב0 מ-4, בניגוד גמור לציפיות. מאז, התאוששה עם 4 ניצחונות רצופים, שנקטעו ביום שני בשבוע שעבר עם הפסד בנס ציונה. ביום שבת יצאו לת״א, למשחק באוניברסיטה נגד אס״א. היריבה שניצחה את הצהובים רק לפני 4 חודשים בבית מכבי, ומדורגת בחלק העליון של הטבלה (ממקום 1 עד אס״א שבמקום ה-5, כל הקבוצות עם 14 נק׳ מ-10 משחקים - מכבי עם 10 נק׳).
המשחק היה צמוד ותחרותי. במחצית שוויון 16, ובסיום מכבי ״חיים״ השיגו ניצחון גדול, 26:30. שיקו חן, מאמן הקבוצה:״  היינו ממוקדי מטרה. המשחק הקבוצתי בהתקפה
, הפירגון ומשחק ההגנה המדהים.
איתמר אלמוסנינוס ,ניר גבע ודור קלדרון היו מעולים בהתקפה ושאר הח׳ברה שיחקו בשבילם.
קיבלנו רק עשרה שערים במחצית השנייה, הרבה בזכות עמרי כהן , טל גרא שחזר במיוחד מהטירונות והיה מצוין, שרון פרס , אביב לייפר והשוער ליאור קפלן״.
משחקה הבא של הקבוצה יהיה הדרבי ביום שני הבא (24.2, 17:30 בית מכבי).

אז לפני ששיקו נסע עם הנוער אחה״צ לת״א, ביום שבת בצהריים קבוצת הנערים אירחה את א.כ. נס ציונה. הקבוצה הגיעה למשחק לאחר תקופה לא טובה, במהלכה הפסידה ארבעה משחקים ברצף. לאולם החדש ברביבים הגיעו הכתומים מהעיר השכנה, שממוקמים עד כה בתחתית הטבלה.
הקבוצה פתחה מעולה, ותוך 4 דקות התבססה ביתרון 0:5. בהמשך המחצית היריבה חזרה לתמונה, ובתום 30 דקות מכבי הובילה 19:21. במחצית השניה משחק ההגנה השתפר, מה שאפשר שערים רבים במעברים, ובסיום הקבוצה ניצחה 34:42.
במשחק בלטו עמית חכמו, עמית רוטשילד, אופק גבע ויהב פייגנבלט. ביום שבת (16:30 רביבים) הקבוצה תארח את הפועל איילות.חדשות