חדשות
שני 4 בנובמבר 2013 12:33:45
מערכת האתר


בזמן שאצל הבוגרים העונה כבר בעיצומה, רוב קבוצות מחלקת הנוער רק פותחות בימים אלו את דרכן בליגות השונות. מרבית הקבוצות הספיקו כבר לקיים את משחקי הסיבוב הראשון של גביע המדינה, וביום שבת הקרוב כמה קבוצות ייכנסו למעגל משחקי הליגה. 

נוער עלית
בשורות הקבוצה משחקים טל גרא, שרון פרס, דור קלדרון וניר גבע - המשתייכים לסגל הבוגרים. את העונה החלה בניצחון 37:41 ברמת השרון, זאת במסגרת הסיבוב הראשון של גביע המדינה. הליגה נפתחה בטעם חמוץ, כאשר הקבוצה הפסידה בבית מכבי לאס"א ת"א בתוצאה 35:31. ביום שני הבא (11.11,  17:30 בית מכבי) הקבוצה תארח את אותה רמה"ש, במסגרת המחזור ה-2 של הליגה. אחרי שני משחקים בהם ההגנה לא הייתה מספיק טובה, נקווה בשני לשיפור בפן זה.
נוער מחוזית
לדרך יצאה קבוצתו של איגור ביאליק בצמד ניצחונות בגביע: 22:32 בערד, וניצחון 18:22 בבית על מ.כ באר-שבע לפני 10 ימים. בליגה הקבוצה תשחק העונה במחוז הצפון, יחד עם הפועל ר"ג, בני הרצליה, קרית אונו, קרייתים, ארזים וסביון. האחרונה תהיה יריבתה של הקבוצה במחזור פתיחת הליגה, שישוחק ביום שבת בשעה 15:00 באולם `רביבים`.
נערים י`
בעונה שעברה הקבוצה לא קצרה הצלחות בליגה, וכולנו תקווה למגמת שיפור העונה. את הקבוצה מאמן שיקו חן, שהוביל את שחקניו בחודש שעבר לניצחון 28:33 על רמת השרון, במסגרת הסיבוב הראשון בגביע. בליגה הקבוצה תשחק במחוז הדרומי של נערים י`,יחד עם שתי קבוצות של עירוני רחובות, נס ציונה, הפועל ראשל"צ וגם נציגות הדרום המרוחקות: הפועל אילות ומכבי דימונה. ביום שבת בשעה 13:30 הקבוצה תארח באולם `רביבים` את עירוני רחובות 2 למשחק הראשון העונה בליגה.

נוער עלית ציפו לפתיחה טובה יותר בליגה. ביום שני יש הזדמנות לתקן את הרושם

נערות י
תואר המשחק המותח עד כה של העונה הולך לקבוצה, שגברה בשנייה האחרונה בגביע על מ.כ חולון - שתהיה העונה יריבה לקבוצה בצמרת הליגה. במוצאי שבת (19:00, תיכון אוהל שם) הקבוצה תתארח אצל בנות מכבי ארזים רמת גן למחזור פתיחת הליגה, בה תשתתפנה העונה גם בנות הרצליה החזקות, הפועל קרית אונו ונציגת הדרום, הפועל ערד.
נערים ט
למחלקה ייצוג של שתי קבוצות בשכבת גיל זו: במחוז המרכז תשחק מכבי 1, שתארח ביום שבת בשעה 12:00 ב`רביבים` את מ.כ חולון במסגרת המחזור הפותח של העונה. 3 ימים לאחר מכן (שלישי 12.11 17:00, אולם אורנים) הקבוצה תתארח ברמת השרון במסגרת הסיבוב הראשון בגביע המדינה.

במחוז הדרום תשתתף העונה מכבי 2 שפתחה את העונה ברגל ימין עם ניצחון יוקרתי בדרבי, 25:36. בגביע הדרך החלה בצורה טובה, כשהקבוצה הביסה בסיבוב הראשון את הפועל ערד בתוצאה 28:48. בסיבוב השני הקבוצה פגשה את בני הרצליה, ובתום משחק צמוד הפסידה 30:28, וסיימה את דרכה במפעל. ביום שבת בשעה 10:30 הקבוצה תארח באולם רביבים את עירוני רחובות, במסגרת המחזור ה-2. 


מכבי 2: נערים ט`

 
ילדים ח'
גם בשכבת גיל זו מחלקת הנוער מיוצגת ע"י שתי קבוצות: מכבי אידן תשחק העונה במחוז מרכז, ובמוצאי שבת (19:00 אולם הראשונים הרצליה) תחל את דרכה בליגה כשתתארח אצל בני הרצליה. בינתיים, הקבוצה הספיקה להתקדם בגביע המדינה, כשגברה בחודש שעבר 14:30 על הפועל ערד ו22:44 על א.ס סביון.
במחוז הדרום מכבי 1 הודחה בחודש שעבר מהגביע, בשל הפסד בדימונה 33:20 למכבי המקומית. את הליגה היא תפתח ביום ראשון הקרוב במשחק חוץ באשדוד נגד הפועל המקומית (18:00, אולם הי"א).
ילדים ז`
בשכבת הגיל הצעירה ביותר משתתפות לא פחות מ-4 קבוצות! במחוז הצפון משחקת מכבי 4, באימונו של איציק רודיק. הקבוצה מורכבת משחקני כיתות ו`, להם תהיה זו העונה הראשונה בליגה, בה ישחקו מדי שבוע נגד ילדים הגדולים מהם בשנה. בגביע הם פתחו בהפסד 23:12 ב"דרבי פנימי" למכבי 2. את דרכה בליגה תחל ביום חמישי (20:00, האולם העירוני בפתח-תקווה) כשתתארח אצל עירוני פ"ת 3.
עוד קבוצה שמורכבת משחקנים בכיתות ו` היא מכבי 3, שמאומנת ע"י גלעד מאור. הקבוצה תשחק העונה במחוז דן, ומחר בשעה 18:00 תארח באולם `רביבים` את היריבה העירונית הפועל במסגרת מחזור פתיחת הליגה. בגביע אגב הם עברו את המשוכה הראשונה, כשניצחו את עירוני פ"ת 15:20.

מכבי 2 שמאומנת ע"י אוהד מדמוני ניצחה כאמור את מכבי 4 בשלב הראשון של הגביע, ואת הליגה הם ייחלו ביום ראשון במשחק בית נגד א.ס רמת השרון (18:00, רביבים). לבסוף, הקבוצה האחרונה בילדים ז`, מכבי 1 - תשחק העונה במחוז הצפוני: פתחה את העונה בניצחון 25:31 על מודיעין בגביע, אבל נעצרה בסיבוב השני ע"י בני הרצליה. הקבוצה, באימונו של דוד עזריאל, תחל את דרכה בליגה ביום שבת - כשתפתח את יום המשחקים הארוך ברביבים (9:00) במשחק נגד א.ס רמה"ש 2.
 

חדשות