חדשות
ראשון 5 בינואר 2013 09:33:22
מערכת האתר


שנה חדשה החלה, ואיתה - כמו תמיד, הבטחות לשימור ההווה וטיפוח העתיד. חלק מקבוצות מחלקת הנוער כבר מתקרבות לנקודת אמצע הדרך בליגות, וחלקן שיחקו רק מספר משחקים בודדים, ובחודשים הקרובים ייכנסו בהתאם לתבנית משחקים צפופה. הנה מה שקורה השבוע: 

נוסעים לכפר: שלישי 7.1, 18:30, כפר מנחם:
מחוז דרום של נערים ט׳ מסתמן כליגה של מכבי שלנו ועוד 9 קבוצות...בתום 7 משחקים שחקניו של שיקו חן מחזיקים במאזן מושלם, שמלווה בתוצאה ממוצעת של 27:37. ביום שלישי יבקרו בקיבוץ על שם מנחם אוסישקין ואז ייכנסו לפגרת ינואר, עד חידוש הליגה ב-1 לפברואר במשחק הדרבי.

שלא ייגמר לעולם: ילדים ח׳ מחוז מרכז, שלישי 7.1, 19:45, אולם רביבים
יחד עם נערים ט׳ מחוז דרום, הקבוצה היחידה במחלקה שטרם שמטה נקודה העונה! ביום שלישי תארח את אס״א ת״א מתחתית הטבלה, ואמש אירחה ברביבים את עירוני רחובות...

דרבי הנערים: שבת 11.1, 12:30, אשלים.
אמש נערים י׳ חזרו מרחובות עם ניצחון חשוב, 39:41. היריבה האדומה הביסה בבית את אותה רחובות 22:34, ואמש ניצחה באשדוד 29:30.
הדרבי, משחק דחוי מהמחזור הראשון, הוא על הנייר לטובת האדומים המארחים, אבל זה אותו סוג של מפגש עליו חכמים אמרו:״ יש לו חוקים משלו״.

נוער מחוזי מחפשת לחזור למסלול הניצחונות: שבת 11.1, 14:30 קריית חיים
פתיחת העונה הייתה מושלמת, בזכות 4 ניצחונות ב-4 המשחקים הראשונים, אבל אז משהו החל לחרוק: במחזור ה-5 הקבוצה שמטה נקודה ראשונה ברמת גן, לאחר מכן הפסידה באופן מפתיע בבית מקרית אונו, ואמש שוב הפסידה, 22:19 בדימונה למכבי המקומית.
ביום שבת הקבוצה תעלה צפונה לקריות, למשחק נגד מכבי קרייתים. הגיע הזמן לחזור למסלול הניצחונות.


נוער מחוזי. האם מדובר רק במעידה זמנית? 

לא קלה דרכם: ילדים ח׳ מחוז דרום, שבת 11.1, 17:30, אשכול הפייס בדימונה
בניגוד לקולגות ממחוז מרכז, בדרום הצהובים מתקשים עד כה. בתום 6 מחזורים לקבוצה 2 ניצחונות מול 4 הפסדים, אחד מהם בסוף נובמבר בבית נגד מכבי דימונה, שתארח את הקבוצה בשבת. אותה דימונה גם הדיחה בתחילת העונה את הקבוצה מהגביע, כך שנראה שהקבוצה עומדת בפני משחק קשה בו ניצחון יתקבל כהפתעה.

מחוץ למעגל המשחקים השבוע
נערות י׳ פתחו מצוין את העונה, כשהשיגו 3 ניצחונות שמיקמו את הבנות בראשות הטבלה. ביום רביעי האחרון הגיע הפסד הליגה הראשון, 27:20 למ.כ. חולון. 
היריבה מהעיר השכנה הובילה בכל שלבי המשחק. 4 דקות לסוף הצהובות צמצמו ל4 הפרש, אך היה זה מאוחר מדי ביום חלש של ההגנה מול תצוגה גדולה של שוערת היריבה. יומיים חלפו והקבוצה חזרה לחייך עם ניצחון אסטרונומי על בנות הרצליה 2 החלשות, 8:43. לצהובות כבשו: שיר בן ציון 12, מאיה כהן ושלי יעקב 7 כ"א, אלמוג כהן, ליהיא יעקב ויעל שילדרמן 5 כ"א, הילה פלד, נועה אראברוב וספיר סידי שער כ"א. 
חדשות