חדשות
חמישי 13 בפברואר 2014 11:31:12
מערכת האתר

שימו לב: המשחק מחר, יום שישי ב16:00, יתקיים באולם 'תיכונט' בת"א. רחוב שושנה פרסיץ 3, צפון תל אביב.

״המשחק הקודם לא יושב יותר מדי בראש, כי היה בו משהו קיצוני, כשהורחקתי. לפני ההרחקה הובלנו, ככה שהמשחק היה יכול ללכת לכל הכיוונים״. אולג בוטנקו על משחק ההפסד בסיבוב הראשון למכבי ת״א. נכון שביום שני יש דרבי במסגרת חצי גמר הגביע, אבל מי יכול להתעלם ממשחק נגד מוליכת הטבלה, שטרם שמטה נקודה העונה. ״ אנחנו מאוד רוצים להראות ביום שישי את הכוח שלנו כקבוצה, זה חשוב לנו להמשך העונה. חשוב שנבוא לשחק טוב ולנצח. אני לא מוריד ממכבי ת״א שהיא קבוצה מאוד חזקה. אנחנו אלו שצריכים להוכיח, כי בינתיים הם ניצחו אותנו״. אולג לקראת ההתמודדות ביום שישי. אנו כבר בפברואר, הכרעות הגביע בפתח, ושאלנו את מאמן הקבוצה לגבי רוטציית השחקנים:״ אנחנו עדיין מחפשים את הרוטצייה הנכונה. בדיוק על זה אנחנו עובדים, כדי של׳מאני-טיים׳ נגיע סגורים על הרוטצייה וההרכבים המתאימים לנו״.

צפו בחלונית משמאל בפרומו לקראת המשחק

קפטן הקבוצה יואב נאמן לא מייחס יותר מדי חשיבות למשחק הראשון:״ זו היסטוריה רחוקה. המשחק לא יושב לנו בראש בכלל ואין לנו ממש מה ללמוד ממנו. בעוד שמכבי ת״א שיחקה את המשחק שלה באותו משחק, אנחנו היינו רחוקים מהיכולת לה פיללנו באותה תקופה. באותו משחק אולג קיבל אדום מאוד מוקדם, דבר ששינה את ההתנהלות שלנו. בכלל באותה תקופה לא הצלחנו לחבר את עצמנו בכל פרמטר של המשחק ולא רק מול מכבי ת״א. אותו משחק לא מהווה תמריץ נוסף, כיוון שאני חושב שישנם מספיק תמריצים כמו הרצון שלנו כספורטאים לנצח כל משחק, על אחת כמה וכמה יריבה לצמרת וטוענת דומיננטית לכתר. מעבר לזה, אנחנו רוצים לבדוק את עצמנו שאנחנו מסוגלים לכדוריד ברמות הגבוהות ושואפים גם לפגוע במאזן המושלם של היריבה״.

על יחסי הכוחות בין הקבוצות:״ את זה נוכל לבדוק רק לאחר המשחק. בעוד שמכבי ת״א מגיעה באותו סגל שהיא רצה איתו מתחילת העונה אנחנו קיבלנו, מלבד אנדריי, גם את אמיר לנגליב ולוזון שלא שיחקו כל הסיבוב הראשון, כך שיש לנו שלושה שחקנים שלא שיחקו במשחק הקודם ואני מאמין שהם תוספת כוח משמעותית. מלבדם אני רוצה להאמין שכל השאר נמצאים בכושר אישי הרבה יותר טוב וגם ברצה הקבוצתית אנחנו במצב טוב יותר, ושוב כל זה ייבדק תוך כדי המשחק״.


על חשיבות הקהל במשחקים כאלו:״ למועדון שלנו יש הרבה מאוד אוהדים,  שהוכיחו לא פעם שבמשחקי חוץ הם מתאגדים, מבינים את רוח הדברים ויוצרים צוות קומנדו אדיר שדוחף אותנו קדימה ויוצר בנו תחושת שליחות. אני קורא לכל אותם חברים ולכאלה חדשים שייצטרפו למעגל הזה, לבוא ברוח שהם יודעים ולעזור לנו לייצר מומנטום במשחק בתקווה שנוכל לגמול להם בניצחון״.    

חדשות
1