חדשות
ראשון 16 במרץ 2014 17:46:22
מערכת האתר


שבת של גביע אמש לשתי קבוצות הנוער של המועדון. המעמד: רבע גמר גביע המדינה לנוער. הכותרת: מהסוף להתחלה ובסיכומם של דברים - הצפוי קרה...

נוער מחוזי אירחה את אחת מה טוענות לכתר העלית, אס״א ת״א, במשחק בו אמנם מתחה את היריבה, אבל לבסוף האורחת ניצחה 21:25. כך או כך, מכבי ״אידן״ הוכיחה שמקומה בעונה הבאה בליגת העלית, מוצדק.נוער עלית
נוער עלית, מכבי ״חיים״, התארחה ברמת גן אצל הפועל המקומית (סגניתה בטבלה של נוער מחוזי), פתחה נפלא, נחלשה בהמשך ובתום 60 דקות הרוויחה את הכרטיס לחצי הגמר, כשניצחה 21:35.

ובחצי הגמר: חולון
השחקנים הגיעו מאוד נחושים למשחק, והדבר בא לידי ביטוי בפתיחה נפלאה, שהזניקה אחרי שליש משחק את הצהובים ליתרון בלתי שביר, 4:16, ו7:21 בהפסקה. במחצית השנייה ניכרה ירידת מתח, כשהמארחת גררה את הקבוצה למשחק מבולגן, ובסיום מכבי מנצחת 21:35 ובחצי הגמר תפגוש את מ.כ. מולון.

מאמן הקבוצה, שיקו חן, הוסיף:״ במחצית השניה לא שיחקנו כמו שצריך. אנחנו עכשיו מרוכזים רק למשחק ליגה הקרוב נגד חולון בחוץ. המטרה שלנו היא להמשיך לצבור רצף ניצחונות בשביל להגיע חדים לחצי גמר הגביע, ולהתברג בליגה כמה שיותר גבוה בטבלה״.

הסתכלו להם בלבן של העיניים
אס״א ת״א, מועמדת רצינית לזכיה בליגת העל לנוער, וללא מאמנה רן קנון שהתפטר במהלך השבוע, פתחו חזק ועלו כבר בדקה השמינית ליתרון 7:2, דבר שאילץ את איגור ביאליק לקחת פסק זמן, ממנו חזרו הצהובים למשחק וקבעו תוצאת מחצית 13:10.
במחצית השנייה היריבה ברחה ל-8 שערי יתרון בדק׳ ה-40, אבל עד לסיום, במשחק לחימה ובמבט ב״גובה עיניים״ מול שחקני אס״א, צמצמו הצהובים את ההפרש ונקבע הפסד מכובד 25:21 לאחת הקבוצות המועמדות לזכיה בדאבל. 

הבקיעו: כליל טומשין 5 ועידו אבולעפיה 5 כ"א, יואב יוסף וחן סריון 3 כ"א, מתן עמרני, בר שוויפל, עומר חסון, אלדר בשרן ואורי אוברמן 1 כ"א. 

חדשות