חדשות
שני 3 במרץ 2014 08:54:11
מערכת האתר

יום לאחר האליפות האחרונה הוא התחתן. אתמול בלילה נולדה לו בת, רגע לפני גמר הגביע. מכאן אנחנו מאחלים הרבה מזל טוב ואושר לעופר לוזון ולאישתו דנה. אז אולי זה סימן מרמז, מה שבטוח, עופר יגיע למשחק חדור נחישות להניף גביע.

אמש, בזמן שקבוצת הכדורסל אירחה בבית מכבי את מכבי ת״א, הקבוצה ערכה אימון באולם רביבים. אלו רגעים אחרונים של התאמות וליטושים לפני הגמר, כשהערב בשעה 18:00 הקבוצה תערוך אימון מסכם באולם המארח של המשחק, מטרו-ווסט.
כ-200 אוהדים צעירים צפויים לתת את הטון במשחק, לצד אוהדים מבוגרים יותר שהבטיחו את מקומם במעמד. מכירת הכרטיסים עדיין נמשכת, והיום ניתן לבצע הזמנה טלפונית אצל נציג המועדון, אלי הלפרין: 052-3317453.

לקראת הגמר, קפטן הקבוצה, יואב נאמן, יתארח היום בשעה 16:45 בערוץ הספורט, במסגרת התכנית ׳מגרש פתוח׳, זאת לצד קפטן מכבי ת״א, עומר דבדה.
יואב לפני האימון אמש:״ המשחקים שהיו לנו העונה נגד מכבי ת״א לא מעידים בהכרח על מה שיהיה מחר, יחד עם זאת - כדי לעשות משהו גדול, נצטרך להיות בשיאנו. ככל שהעונה מתקדמת, ככה גם אנחנו. אני מקווה שההתקדמות לא תיעצר מחר״.

יואב על חשיבות התמיכה של אוהדי הקבוצה:״ אנחנו צריכים את הקהל שלנו בהמוניו כדי להפוך את מטרו-ווסט לאולם ביתי. אנחנו צריכים כל פיסת אנרגיה פנויה מהיציעים כדי לקבל יתרון במגרש. הקהל שלנו הוכיח בעבר את הכוח שלו בכל מקום בו שיחקנו, וזה מה שאנחנו מצפים ממנו מחר״.

מאמן הקבוצה, אולג בוטנקו, הוסיף:״ הקבוצה מגיעה מוכנה ככל שניתן. אנחנו עובדים קשה ומתכוננים טוב למשחק. אני מאמין שיגיעו הרבה אוהדים שלנו למשחק, ואיתם יהיה יותר קל לעמוד במטרה״.
חדשות