חדשות

קבוצת נערים ט' מאומנת ע"י איגור ביאליק. הקבוצה משחקת בליגת מחוז דרום החזק שאליו הצטרפו עוד 2 קבוצות חזקות שתתמודדנה על העלייה לפלייאוף, כלומר 5 קבוצות חזקות מתמודדות על 2 מקומות מה שהופך את הליגה והתחרות לקשה יותר. 

כל שחקני הקבוצה פותחים עונה שנייה ביחד עם המאמן איגור ביאליק, שקיבל אותם בשנה שעברה לאחר איחוד בין שתי קבוצות.

בעונה הקודמת הגיעה הקבוצה לשלב הפלייאוף, שזה היה הישג גדול בהתאם למצב ולציפייה. בתחילת העונה הזו אחרי שעבדו קשה והתחברו במשך שנה אחת המטרה היא שוב הגעה לשלב הפלייאוף.

 

המאמן איגור ביאליק: "קיבלתי את הקבוצה הזו בתחילת העונה שעברה, כשהיא בעצם חיבור של שתי קבוצות שונות. האתגר היה קשה במיוחד בגלל זה, כי צריך ליצור אחדות וחברויות חדשות שזה לא פחות חשוב מהכדוריד עצמו. הדבר הראשון והמרכזי שהכנסתי להם ואני דוגל בו זה סדר ומשמעת. זה מאוד חשוב לחיים בפרט ולכדוריד. אני לא עושה הנחות בדברים האלה וזה הבסיס לכל דבר. בסופו של דבר ההצלחה שלי בתור מאמן היא להוציא כמה שיותר שחקנים שיתקדמו וגם לשאר יש לי מחויבות לתת דברים לחיים ולנסות להוציא אותם עם מקסימום ידע בכדוריד. אחרי העונה שעברה, שהייתה קשה עבורי באופן אישי כי נעדרתי מהם עקב בעיה אישית וחיבור של שתי קבוצות, לא האמנתי שנגיע לפלייאוף וזה הישג גדול. המטרה בעונה הזו היא להגיע שוב לפלייאוף, על אף הקושי שהתווסף עם 2 קבוצות חזקות נוספות. אם בנוסף לזה אצליח להוציא כמה שחקנים שיתקדמו אז עשיתי את שלי. מאחל לנו עונה פוריה ומוצלחת."  

 

 

 

 

לטבלת הליגה ותוצאות אחרונות לחצו כאן

 

 

 

נערים ט'