חדשות
 
ראשון 6 באוקטובר 2013 21:34:45
מערכת האתר


ביום שלישי הקבוצה תעלה למשחק נגד הקבוצה הלוהטת עד כה בליגה, מכבי ת״א (19:30 בית מכבי). הקבוצה של אבי רש הצהירה מעל כל במה שהמטרה העונה היא לזכות בכל התארים, וגם אם אנו בחיתוליה של עונה, עדיין יהיה מסקרן לראות את קרב הכדוריד בין אחת מהטוענות לכתר לבין מכבי שלנו, שחווה עד כה פתיחת עונה לא קלה.
בשורות היריבה ביצעו שידרוג משמעותי הקיץ בקו האחורי; בויאן בוטוליה ונובאק בוסקוביץ מאיישים מצבת ״שוטרים״ ברמה אירופית, ובאמצע טום מטלון. בשער, זנגה פרש ואותו החליף אלדר שיקלושי, שהגיע בהשאלה מהקבוצה. לאלדר יהיה זה בטח מפגש מרגש עם החברים איתם גדל בקבוצה.
לקו האחורי מצטרפים שני שחקני הנבחרת, תומר שמעוני ודן נתן, ובהגנה בולט עוד מקשר גבוה שמשחק בנבחרת, ורנר סטרידום. על הקו הפיבוט הפותח של הנבחרת, עומר דבדה, שחולק את העמדה עם אלכס בזברחני שחזר לקבוצה. בפינה ימין משחק רנן לנדסמן, ובשמאל מתחרים גיל פומרנץ (גם בנבחרת) הצעיר וטל בלכר הוותיק יותר.מהלך האימון הערב

למבחן הכוח בשלישי הקבוצה לא מגיעה במצב אידיאלי. טור הפצועים ארוך - לוזון, לנגליב ופרידמן, מה שאומר שהמעמסה תיפול על כתפיי 10 שחקנים בלבד.
המצטרף החדש לקבוצה, איציק חליפי, יפגוש את האקסית בשנתיים האחרונות. שאלנו אותו מה עובר בראש לקראת המשחק:״ זה המקום שאנחנו צריכים להיות בו בשלב זה של העונה. יש לנו פצועים, אבל זה לא מהווה תירוץ. ביום שלישי אנחנו באים קודם כל לבחון את עצמנו ״.
אתה מרגיש שאתה צריך להוכיח משהו למכבי ת"א?
"אני לא מרגיש שאני צריך להוכיח שום דבר לאף אחד. חובת ההוכחה נופלת על הקבוצה, ואנחנו נמדדים אל מול עצמנו בשלב זה".
במשחק כזה צריך את בית מכבי מלא באוהדי הקבוצה.
" בית מכבי מלא זה תמיד חגיגה לעיניים ולאוזניים. הקהל נותן לנו כוח ורוח גבית, וחשוב שהם יהיו איתנו במשחק במספרים גדולים".
חדשות