חדשות
ראשון 9 בפברואר 2014 12:13:44
מערכת האתר


הערב נוער עלית תארח באולם 'רביבים' את א.כ. נס ציונה במסגרת המחזור המחזור ה-8. הליגה או-טו-טו סוגרת סיבוב והמגמה ברורה: חצי מהקבוצות בצמרת וחצי בתחתית. קבוצתו של המאמן שיקו חן החלה את העונה בצורה לא טובה, כשהפסידה את ארבעת משחקיה הראשונים. מאז, הצהובים החלו במסע התאוששות מרשים של 4 ניצחונות רצופים, כולל ניצחון מתוק בדרבי במחזור האחרון. כעת, כל נקודה סופר-חשובה, לבטח מול נס ציונה שמשתרכת בתחתית. בחלק העליון ממוקמות חולון והפועל ראשל"צ עם 14 נק' (להפועל משחק עודף), אס"א ת"א ורמה"ש עם 12, רחובות עם 10 ומכבי "חיים" שלנו עם 8 נקודות. ניצחון הערב יקדם את הקבוצה במעלה הטבלה, במיוחד ששתיים מהיריבות בצמרת - אס"א ורמה"ש ייפגשו אחת בשנייה.
מאמן הקבוצה, שיקו חן, מנתח את שעובר על הקבוצה לאחרונה:" 
התחלנו את העונה לא טוב, אבל אנחנו במומנטום טוב עכשיו. במשחק האחרון שלנו ניצחנו דרבי באשלים מול 400 צופים, משער של דור קלדרון 10 שניות לסיום. השחקנים באמת נתנו את כל מה שיש להם על המגרש - דור קלדרון, טל גרא ושרון פרס הובילו בכיבוש השערים, אני חייב לציין את עמרי כהן שנתן משחק הגנה מדהים והיה המצטיין של המשחק מבחינתי. הוא סחף אחריו את כל השחקנים בקבוצה שנלחמו כמו גברים. מילה טובה מגיעה גם לקהל שבא לעודד אותנו, תמך בנו בכל המשחק והראה את העוצמה שיש למכבי ראשון - הם נתנו לנו הרגשה של משחק בית בכל המשחק, אני לא זוכר קהל כזה חוץ ממשחקי האליפות של הבוגרים. היתה חוויה מדהימה בזכות הקהל אני והשחקנים מעריכים ומודים לכל מי שהגיע על העזרה.
הערב יש לנו משחק בית נגד א.כ נס ציונה, שהיא קבוצה עיקשת עם שחקנים די טובים, וזה הולך להיות לא קל, אבל אני מאמין בשחקנים שלנו שיעשו את העבודה". 


בליגת הנוער המחוזית הנציגה שלנו ממשיכה בקמפיין מצוין העונה. מתחילת הדרך לא איבדה את מקומה בפיסגה, וביום חמישי האחרון
הצהובים התארחו ברמת גן למשחק מול "זים זים ארזים", הלא היא מכבי ארזים ר"ג. בניגוד לציפיות, שיהיה טיול ערב, המשחק התנהל מאוד צמוד עד הדקה ה 20, שם נקבעה תוצאה לא שגרתית של 3:4 בלבד לטובת מכבי. משחק הגנה מעולה של כל השחקנים ויכולת טובה של השוערים (בצירוף פסק זמן של איגור ביאליק לאחר שורה של החמצות ואיבודי כדור בהתקפה) שיפרו את המצב והמחצית הסתיימה ביתרון 6:11.  במחצית השניה הציגה הקבוצה תצוגת הגנה לצד שיפור במשחק ההתקפה, ומשחק ריצה כמו בספר פתחו הפרש בלתי מחיק וקבעו את התוצאה 11:28. כעת פניהם למשחק הבא, ביום שבת הקרוב (17:30 אולם רביבים) נגד בני הרצליה. 
חדשות