חדשות
ראשון 24 בנובמבר 2013 12:40:37
מערכת האתר


נוער מחוזית בפתיחת עונה משכנעת
קבוצת נוער מחוזית ממשיכה בפתיחת העונה המשכנעת שלה. לאחר התצוגה החד-צדדית בשבת שעברה נגד מכבי ארזים ר"ג, אמש הקבוצה יצאה להרצליה למשחק קשה נגד בני הרצליה המקומיים.
במוצאי שבת יצאה קבוצת הנוער המחוזית להרצליה, למשחק במסגרת המחזור השלישי של הליגה. המשחק נפתח בבליץ הרצלייני של 4 שערים, כנגד שער בודד של הצהובים. הגנה אגרסיבית ועצירות של שקד טלר ( ראוי לציין שעמד כל מהלך המשחק והפגין כושר גבוה) הובילו את הצהובים ליתרון ראשון של 7:8. עוד במחצית הראשונה: אורי אוברמן הבקיע שער נאה בזריקה מסובבת ועידו אבולעפיה סיים בזריקת תחתית עם הבאזר, ובסיום המחצית מכבי ניצבת ביתרון של 15:10.

במהלך המחצית השנייה צומצם הפער עד כדי שני שערים 7 דקות לסיום, בעיקר בגלל הרחקתם בכרטיס אדום של בר שוויפל ותומר בנין. היתרון השביר החזיק מעמד והקבוצה הראתה אופי, ועם שערים חשובים של כליל טומשין, אלדר בשרן ויואב יוסף, לא נשברה במשחק חוץ קשה, מול קבוצה מגובשת ואיכותית, שללא ספק תעשה צרות ליתר הקבוצות שתתארחנה שם. את השער האחרון הבקיע ירין ברטל, שקבל מסירה א-לה שאראס בעין עקומה מעידו, ומקו ה 6 לא התקשה להכניע את השוער ולקבוע את תוצאת המשחק: מכבי ראשון 28 – בני הרצליה 23.
הבקיעו לזכות מכבי ראשל"צ: עידו אבולעפיה - 11 (4 פנדלים), כליל טומשין  5, מתן עמרני  3, תום כהן  2, בר שווייפל ויואב יוסף 2 כ"א, אורי אוברמן, אלדר בשרן וירין ברטל - 1 כ"א.

בתום שלושה מחזורים הקבוצה מובילה את הליגה. מחר בשעה 18:30 הקבוצה תשחק בבאר-שבע, עליה גברה לפני חודש בגביע בתוצאה 18:22.

ילדים ח`: מושלמים...
מכבי אידן ראשל"צ משחקת במחוז המרכז הקשה של ליגת ילדים ח`. עד כה הקבוצה טרם שמטה נקודה, וגם בגביע היא נוחלת הצלחה. לאחר שני ניצחונות קלים בליגה, יצאה אמש הקבוצה למבחן המאתגר הראשון שלה, בחוץ נגד א.כ נס ציונה.
המארחת שידועה כקבוצה חזקה מאוד סיימה את העונה שעברה כאלופת מחוז מרכז. שתי הקבוצות התכוננו כל השבוע למשחק העונה הראשון מבחינתם ועל כן ההתרגשות והלחץ היו בשיאם. מכבי אידן שנמצאת עד כה במאזן מושלם של שני ניצחונות גביע ושני ניצחונות ליגה התאמנה באינטנסיביות לקראת המשחק הקשה במטרה להישאר מושלמים ולהוביל את טבלת הליגה. בשיחה לפני המשחק דאג ספי איצקוביץ, מאמן הקבוצה, להטריף את הילדים ולהביא לרמות אדרנלין שמתאימות למעמד שכזה, כשהסיסמה היא "גם אם אתה דקה אחת על המגרש תן לקבוצה 120% מהיכולת שלך והניצחון הוא קבוצתי ולא אישי". כמו כן הילדים הקדישו כ-10 דקות משיחת הפתיחה לקריאת משפטי ספורט מפורסמים של ספורטאי ומאמני עבר מהגדולים בעולם.

מהרגע הראשון שהילדים עלו לפרקט לחימום ניכר היה כי רמת הריכוז והמוטיבציה הייתה גבוהה מאוד והשחקנים עלו נחושים על מנת לגבור על הקבוצה החזקה מנס ציונה ולעמוד באתגר הקשה בהצלחה.
המשחק נפתח במרדף של גול לכל צד. לאחר הובלה קצרה של הצהובים הצליחו המקומיים להשוות ואף להוביל בפער של גול ולאחר מכן בפער של שניים, שני מהמקשרים המוכשרים של הכתומים נתקלו שוב ושוב בהגנת הברזל של הצהובים שעבדה כמכונה משומנת, ולא הצליחו להבקיע את החומה הבצורה. בצד ההתקפי  תרגילים עבדו כמתוכנן והצהובים הצליחו למצוא את נקודות התורפה של הכתומים, כאשר משחק קבוצתי נהדר של שחקני ההתקפה עם הפיבוט הובילו לגולים רבים: הפיבוט בלבד הצליח להבקיע 7 גולים ב 20 דקות משחק ראשונות, והמחצית ראשונה הסתיימה ביתרון משכנע של 11:17 לטובת מכבי אידן.
בשיחת המחצית המשיך ספי לשמור על האדרנלין הגבוה והסביר שרק חצי תאוותנו בידינו ואם נוריד את הרגל מהגז הניצחון יחמוק בקלות; השחקנים הקשיבו והמחצית השנייה הייתה המשך של הראשונה` כשלמארחים אין מענה למשחק של הצהובים. לאורך כול המחצית השנייה התבצעו חילופים וכל שחקן שעלה למגרש דאג לתת 100% מיכולתו האישית כדי לעזור לקבוצה לנצח.

המשחק מסתיים  בניצחון צהוב 32:40. במשחק הבא מכבי אידן תארח את עירוני רחובות החזקה (שבת 7.12, 19:00 באולם `רביבים`).
חדשות
1