חדשות
ראשון 22 בדצמבר 2013 14:25:33
מערכת האתר


כשנהנים על המגרש, כנראה שלא סובלים גם מחוצה לו...מכבי "אידן" ראשל"צ, מוליכת מחוז מרכז הקשה של לידת ילדים ח' ממשיכה בפתיחת העונה המושלמת שלה, שמלווה בערבי גיבוש חברתיים של השחקנים, המאמן, מנהל הקבוצה והסביבה התומכת. בקבוצה משחקים שחקנים שמשתפים פעולה מבית הספר היסודי, והדבר ניכר בתיאום ובהבנה במגרש. את העונה הקבוצה פתחה עם צמד משחקי גביע, את שניהם ניצחה בצורה מוחצת: 14:30 על הפועל ערד, ו22:44 על א.ס. סביון. הליגה החלה באותה צורה, כשהקבוצה גברה 23:33 בחוץ על הרצליה במחזור הראשון, הביסה בבית 15:36 את הפועל פ"ת ובמחזור ה-3 ניצחה בנס ציונה יריבה ראויה בתוצאה 32:40. ביום רביעי האחרון מכבי אידן אירחה יריבה שאפתנית לצמרת, מ.כ. חולון, שהגיעה לאולם 'רביבים' עם מאזן של 4 נצ' מול הפסד אחד; בחולון משחקים 4 שחקני נבחרת ובאופן מסורתי את קבוצות מחלקת הנוער מלווה קהל רעשני, כפי שהיה ביום רביעי ברביבים.

המשחק כמצופה התאפיין במאבק על כל כדור מצד שתי הקבוצות.  בפתיחה נרשם שוויון, ולאחר 10 דקות מכבי אידן ברחו ל-5 שערים יתרון, ומשם ועד להפסקה ל-7 שערי יתרון, בהחלט פער מבטיח.
בכדוריד, ובמיוחד בגילאים הצעירים, המשחק מאוד נזיל וכך אען התרחש, כשהיריבה מהעיר הסמוכה קיצצה את הפער ל-3 שערים. היה זה מבחן בגרות לשחקניו של ספי איצקוביץ, שהתעלו והחזירו לעצמם את השליטה במשחק וכך גם את היתרון, שצמח חזרה עד לניצחון משמח, 24:31. 

את הניצחון החבר'ה חגגו בערב גיבוש בביתו של אחד משחקני הקבוצה, נדב שלמה. הייתה להם ארוחת בשרים על האש, משחקי כדורסל, פינג-פונג ובעיקר הרבה צחוקים והנאה. את המפגש ניצלו השחקנים לגיבוש חברתי והוסיף לעניין המאמן ספי, שהפתיע במשחק חברתי שמתאים ומשרת את המטרה.
ביום רביעי השבוע (17:00, האולם החדש בסביון) הקבוצה תתארח אצל א.ס. בביון, אותה הדיחה מהגביע.


ספי והחבר'ה בערב הגיבוש 

עוד השבוע במחלקת הנוער:
אתמול נערות י' חזרו מקריית אונו עם ניצחון 15:30 על הפועל המקומית. הנערות עם מאזן מושלם עד כה של 3 נצחונות מ-3 משחקים. עוד אתמול: נערים ט', מוליכת מחוז דרום, ממשיכה לשלוט ביד רמה בכדוריד הנערים הדרומי. הקבוצה הביסה בבית את הפועל אשדוד בתוצאה 16:41, ונראה שאין מי שתעצור העונה את הקבוצה מלסיים במקום הראשון.

היום בשעה 17:30 ישוחק באולם רביבים דרבי מחוז המרכז של ילדים ז'. כמו מכבי אידן, מכבי 2 טרם שמטה נקודה העונה, כשניצחה עד כה את רמה"ש והפ' פ"ת בבית, וברמת גן ניצחה את הפועל המקומית 19:21.
יום רביעי השבוע הוא יום הכדוריד העיקרי:
נערים ט' מחוז מרכז יארחו ב16:30 את בני הרצליה 2. הקבוצה הפסידה עד כה פעמיים, ניצחה פעמיים וזו הזדמנות עבורה להתקדם בטבלה.
ב17:00 מכבי "אידן", כפי שצוין למעלה, תתארח בסביון, ובשעה 20:00 נוער מחוזי, מובילת הליגה, תתארח בערד ותרצה לחזור למסלול הניצחונות, זאת לאחר אובדן נקודה ראשונה עם התיקו 21 במחזור האחרון נגד הפועל רמת גן.
השבוע ייחתם ביום שישי (15:30, רביבים) כשילדות ז-ח תארח את הפועל ערד. השחקניות של קרן בן הרוש הן עוד קבוצה העונה במחלקת הנוער שמובילה את הליגה, ובינתיים אף הן עושות זאת ללא אובדן נקודות.חדשות