חדשות
יום שני 25 בנובמבר 2013 08:55:04
מערכת האתר

הערב בשעה 18:45 קבוצת נוער עלית, מכבי ״חיים״ ראשל״צ, תארח באולם `רביבים` את מ.כ חולון. לקבוצה של שיקו חן היו ציפיות גדולות מפתיחת העונה, שהחלה טוב עם ניצחון בגביע ברמת השרון. בליגה הקבוצה ב0 מ-3 כשהפסידה לאותה רמה״ש במשחק דרמטי 36:37, 31:35 לאס״א (שני המשחקים בבית) ובמחזור האחרון נחלה הפסד ברחובות, 28:21. אחד משחקני הקבוצה המובילים הוא דור קלדרון, שסיים לאחרונה את הטירונות, וצפוי לשוב מחר למשחק, לאחר שנעדר מפתיחת העונה. יחד איתו הקבוצה תקווה להשיג את ניצחונה הראשון העונה בליגה, שכבר מתחילה לברוח לקבוצה. מנגד, האלופה בעונה שעברה, מ.כ חולון, שממשיכה להפגין איכות, ולראייה: מאזן מושלם עד כה העונה.
ביום שבת (16:00 אשלים) מחכה לקבוצה דרבי, ובשורות הצהובים מקווים להשיג השבוע 4 נקודות שיחזירו אותם ל״חיים״ בליגה.

בקבוצת הנוער השנייה, מכבי 2 שמשחקת בליגה המחוזית, החיים בינתיים הרבה יותר קלים. אמש הקבוצה שמרה על מאזנה המושלם בליגה, כשגברה בחוץ על בני הרצליה 23:28. תוכלו לקרוא באתר כתבה על המשחק, כולל וידיאו!
מחר הקבוצה תנסה לשמור על מאזנה המושלם בליגה, כשתצא למשחק חוץ בבאר-שבע (שני 18:30, מקיף ע״ש רבין בבאר-שבע).

נערים י׳ שמעודדים מהניצחון הדרמטי 36:37 בנס ציונה יחוו סופ״ש צפוף במשחקים: בחמישי בשעה 14:45 יארחו באולם ׳רביבים׳ את מכבי דימונה, וכעבור יומיים, ביום שבת, הקבוצה תשחק את הדרבי הראשון שלה לעונה, בשעה 16:00 באולם אשלים. צמד ניצחונות יזניק את הצהובים לצמרת הגבוהה, לאחר שהשיגו עד כה ניצחון והפסד.


נערים י` ניצחו בשבוע שעבר בנס ציונה משחק צמוד ומותח

לאחר שהביסו במחזור הפתיחה את מכבי ארזים 20:37, והתגברו בגביע 31:32 על חולון המצוינות, נערות י׳ יתמודדו ביום שישי (15:00, אולם ׳ראשונים׳ הרצליה) נגד בנות הרצליה, שתמיד מנפקות קבוצות נערות מצוינות.

נערים ט׳ מחוז מרכז ייצאו ביום חמישי לתל-אביב, למשחק נגד מכבי ת״א (17:00) שישוחק באולמה החדש של מכבי ת״א, באולם ׳תיכונט׳.
נערים ט׳ מחוז דרום מציגים, לצד נוער מחוזי, את פתיחת העונה הטובה ביותר מקרב קבוצות מחלקת הנוער. נדמה שהמחוז אליו שובצה פשוט קטן עליה, כשהיא בינתיים עם 3 מ-3 בליגה, ובכל המשחקים עד כה ההכרעה הגיעה הרבה לפני שריקת הסיום. ביום חמישי הקרוב היא תהיה המשחק הראשון ב״הצגה הכפולה״ באולם ׳רביבים׳, כשתארח בשעה 13:15 את מכבי דימונה (אחריה תשחק כאמור נערים י׳ נגד הדימונאים).

ילדות ז׳-ח׳ פתחו את הליגה ברגל ימין, זאת בזכות ניצחון ביתי 22:30 על מ.כ חולון. ביום חמישי תצאנה לפתח-תקווה, למשחק מול בנות הפועל המקומיות (חמישי, 16:45, האולם העירוני בפ״ת).

עוד מחר, מכבי 2 ממחוז מרכז של ילדים ז׳ תשחק ברמת גן נגד הפועל המקומית (17:00 שיכון ח׳ חשמל). במחזור הראשון הקבוצה גברה ב׳רביבים׳  26:30 על רמת השרון.
מכבי 3 ממחוז דן של ילדים ז` שגברה ביום חמישי על בני הרצליה תארח ב׳רביבים׳ ביום שלישי השבוע את מ.כ חולון (18:00). הקבוצה, כולה מורכבת משחקנים בכיתה ו׳, תקווה להמשיך ולהפתיע את עצמה אחרי פתיחת העונה הנעימה (2 נצ׳ מול הפסד).
 
חדשות