חדשות
ראשון 19 בינואר 2014 14:14:22
מערכת האתר

 
מחזור פתיחת הליגה, בית מכבי. א.ס. רמה"ש היא היריבה, והיא נצמדת לצהובים לאורך כל המשחק. 3 דקות לסיום מכבי מתרחקת ל-3 שערי הפרש, רמה"ש כובשת שניים רצופים ומחמיצה בהתקפתה האחרונה הזדמנות לצאת מבית מכבי עם נקודה (צפו בדקות ההכרעה של המשחק). מאז, סיבוב שלם חלף, ומחר (20:00, אולם 'אורנים' ברמת השרון) השתיים תיפגשנה, הפעם בביתה של היריבה מהשרון.

לפני פתיחת העונה הקבוצה קיימה מסיבת עיתונאים היסטורית למועדון, מהלך שאותת על כוונות מנהלי הקבוצה להתקדם במעלה פירמידת הכדוריד הישראלי. אז למרות מסע"ת חגיגית ואימון פתיחת עונה שהיה נראה לקוח ממחוזות הכדורגל, את הסיבוב הראשון קבוצתו של גלעד מאור סיימה במקום השביעי: עם 11 נקודות, שהם תוצר של 4 נצ', תיקו ו-6 הפסדים. הנקודה השחורה שמלווה את הקבוצה מפתיחת העונה היא פציעתו של הפיבוט דניאל שקלים, עוגן מרכזי במשחקה של הקבוצה, שנמנה על שורות הנבחרת. שקלים קרע את רצועות הברך והחמיץ את כל הסיבוב. בלעדיו, הקבוצה נסמכה על מספר שחקנים: המקשר הימני אוברד ראדולוביץ (4.8 שערים למשחק), שיחד עם אלכסנדר פאצ'ינוביץ השוער (32% עצירות) מרכיבים צמד זרים מסרביה. את הכנף חולק עם ראדולוביץ הפינה עמית גל, הסקורר המוביל של הקבוצה, כשבמאזנו 5.2 שערים למשחק, ואף זימון ראשון לאחרונה למיד הנבחרת. "מר ההגנה" של הקבוצה הוא אלכס סיצ'נקו, שבהתקפה נע בין עמדות המרכז לפיבוט (3.2 שערים למשחק), ועוד שחקן שיודע לעשות קצת (או אפילו יותר מקצת...) מכל דבר הוא בוגר מחלקת הנוער שלנו, אלכס פלסקין, שמבקיע 3.1 שערים למשחק. את משחק הקבוצה מהשרון מרכז מי שהגיע הקיץ ממכבי ת"א, אוריאן ליפץ, ובפינה השמאלית נמצא עוד בוגר מחלקת הנוער של מכבי ראשל"צ, בר מסורי (2.8 שערים למשחק).

אז לאחר 31 ימים ללא ליגה, נקווה לראות מחר את הקבוצה מתחילה ברגל ימין את החלק השני של העונה. אנדריי סטאריך הרוסי הצטרף, ארבעה צהובים חזרו משורות הנבחרת והרעב לכדור גדול. מכאן אנו קוראים לאוהדי הקבוצה להגיע מחר לתמוך בשחקנים.
 

חדשות