חדשות

יום ראשון 05 במרץ 2017 12:45
מערכת האתר
קבוצת ילדים ז'3, של האמן איציק רודיק, הפסידה בבית לא.כ נס ציונה בתוצאה 35-8.

האורחים מנס ציונה, שנחשבים לקבוצה החזקה בליגה ועם ילדים שחלקם גדולים ב-3 שנים מלידי ראשון. אבל הצהובים של מכבי נלחמו עד הרגע האחרון עם כל הכוח והתעוזה שלהם.

מבקיעים למכבי: נעם ליכטנשטיין 3, ליאור בורוס ואור עובדיה 2 כ"א, עידן קפלן 1.

 

 


קבוצת נערות י' יצאו לאחד המשחקים הקשים העונה וחזרו עם ניצחון 10 מתוך 11 משחקים!. הקבוצה של גלעד מאור הגיעה לקרב נאה נגד הפועל אשדוד במטרה לשמור על סיכוי קטן לאליפות. מחצית ראשונה אגריסיבית ללא כדוריד טוב, אבל עם המון לחימה הסתיימה ב-10:9 לבנות מכבי ראשון. במחצית שנייה נמשכה המגמה ושבע דקות בתוך המחצית הייתה התוצאה 13:13, אבל דקה לאחר מכן שינוי בהגנת מכבי ראשון הוביל לשינוי קצב המשחק המהיר של בנות מכבי ונפתח פער של 23:16. בסיום המשחק ניצחון צהוב למכבי ראשון בתוצאה 27:22.

מבקיעות למכבי: שיר גבזה 12, שירה ג'רבי 11, מאיה קור 3 ומיכל מג'אר 1.

 

 

 

קבוצת ילדים ז'1 הפסידה במשחק בית לא.כ נס ציונה בתוצאה 30:15. המשחק נפתח בשליטה של נס ציונה, כשמכבי ראשון מרבה לאבד כדורים שהובילו לגולים קלים של נס ציונה. החצי השני המשיך באותו הקו כאשר שחקני מכבי ראשון מחטיאים 5 פנדלים.

עצירות שוער: עיליי סעדה - 14, אושרי רזניק - 5

מבקיעים: עידו פאר 5, אופיר שטיבלמן 4, עומר הופמן ומאור ויסבליט 2 כ"א, יואב זוהר ולאון מילס 1 כ"א.

 

 

קבוצת מכבי ראשון לציון (נערים ט') ניצחה במשחק חוץ את בני הרצליה בתוצאה 32:30.

מבקיעים: איתמר אלעזר וניב צורף 8 כ"א, שובל גמזו לטובה 6, איתי אלון וניר מנע 3 כ"א, יונתן הדר ואיתי שלמא 2 כ"א.

 

קבוצת הנערות הבוגרת מנצחת את קרית אונו בחוץ בתוצאה 28:23. הבנות פתחו חזק והובילו בכל המשחק בהפרשים נאים. במהלך המשחק שותפו כל השחקניות כולל הצעירות שהגיעו למגרש מיד בסיום הניצחון המרשים באשדוד.

מבקיעות: שיר בן ציון ורוני קלדרון 5 כ"א, שחר מאור 4, רותם כהן ושיר גבזה 3 כ"א, נופר משה, עדן סובעי ורותם שרעבי 2 כ"א, שירה ג'רבי ושביט אטיאס 1 כ"א.

 

קבוצת מכבי אידן (נוער עלית) ניצחה במשחק בית את עירוני רחובות בתוצאה 22-31. משחק הגנה מצוין של מכבי בו ספגו רק 22 שערים ודקות טובות של מעברים והתקפה מסודרת הובילה לבריחה בתוצאה.

מבקיעים: אופק גבע 14, עמית צ'מרנסקי 6, אלון אסייג 3, גיא גרא 2, רועי קופיטו, ניב שמן, אופק צרפתי,אור כהן וניצן סגל 1 כ"א.

 

חדשות